Witam!!! Mam 16 lat, 173 cm wzrostu i waże 60 kg!! Czy zna ktoś dla mnie jakiś dobry trening prosze o odp. 

Ilość wyświetleń tematu: 1751

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Ćwicz ćwicz, będziesz wielki :)
A czy odżywki(czy coś w tym stylu) wchodzi w rachube????? I czy macie coś na szybkie spalenie masy??moderator na insomni
Sog nie wystawiony jest nic nie warty!!
http://www.sfd.pl/temat176217
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły