SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna dla pocztkujacego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 214
Czy branie kretki w wieku 16 lat przyniesie efekty?? I czy wogole ma sens? odpowiedzcie na te same pytanie z hmb?

- TRENING CZYNI MISTRZA -

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 915 Napisanych postów 15161 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 265049
dieta jest najwazniejsza jak jest dobra to efekty beda = sam sie zdziwisz

a co do kreatyny to warto zaczekac jeszcze jakis czas...ale to twój wybór
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
efekty bedą napewno
ale jesli dopiero zaczynasz cwiczyc to narazie odpusc suple
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 214
tzn tak: cwiczylem wpiz d u m w domciu... przypakowalem nawet calkiem calkiem - stosowalem dietke i bialko olimp przez 2 miesiace, efekty osiognalem raczej silowe, ale masy tesh troszke zbudowalem ( +cm biceps itp. Teraz planuje sobie zrobić porządną masę!!! Dlatego pytam. OK,postanowilem ze zakupie hmb. Teraz tylko mam pytania odnosnie dawkowania teg suplementu w moim wieku. Planuje brac hmb z jakims bialkiem, aktuALnie mam provit olimp. 3 3ba dodac cos do tego?

- TRENING CZYNI MISTRZA -

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 30014
kreatyne i hmb odpuść - Możesz kupić jakiegoś gainera, masz diete?

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
hmb - NIE

jesli priorytetem jest masa to kup gainera
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 214
diete mam. spozywam 150g bialka dziennie, ok 250ww i staram sie jesc malo tluszczow. Moze kreatyne? nie wiem... biore narazie z supli tylko provit olimpa

- TRENING CZYNI MISTRZA -

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 30014
czemu tylko 250ww, ile ważysz?

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 214
diete mam. spozywam 150g bialka dziennie, ok 250ww i staram sie jesc malo tluszczow. Moze kreatyne? nie wiem... biore narazie z supli tylko provit olimpa.

Mozecie podac za i przeciw w braniu hmb i kreatyny teraz?

ważę 68kg przy 176cm

- TRENING CZYNI MISTRZA -

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 30014
Kreatyny nie warto brać na początku treningów, ponieważ teraz bedziesz miał takie same efekty i bez niej(nie warto wywalać kasy w błoto).
O HMB pytaj Damixa

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 214
ok to bede wpierdzielal wiecej wegli:) dammmiixxxxxxxxxxxxxx!!!!!!!:) please reply:P

- TRENING CZYNI MISTRZA -

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Dieta!!!

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass XXL a 'Nowy Mass XXL' z Treca

Następny temat

hmb olimp najgorsze?

electro
Polecane artykuły