SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna na dwóch

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1316
Witajcie!! Wraz z kolegą chciałem pierwszy raz pomóc sobie na siłowni kreatyną...Nasze fundusze nie są najlepsze i postanowiliśmy zakupić jeden 40-dniowy zestaw...Tylko sęk w tym że chcemy brać go we dwóch...czyli wyjdzie 20 dni...Proste pytania:
Czy wogóle tak można :P ??
Czy się opłaca ??
Jakie złe konsekwencje będziemy mieli z brania tego wspomagacza (stosując to pierwszy raz w życiu)??
Jakie są zalety tego suplematu??
Czy wogóle polecacie nam stosowanie kreatyny??

Mamy 16 lat...ćwiczymy amatorsko 2 lata i od pół roku że tak powiem profesjonalnie na siłowni ok. 5 razy w tygodniu...
Głównie co chcielibyśmy osiągnąć to znaczna poprawa sylwetki, bardziej wyraziste mięśnie...tak poza tym nie ukrywam że wyglądamy bardzo dobrze jak na swój wiek ale zawsze mozna lepiej :)

pozdrawiam

jak masz motywacje...zrobisz wszystko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
brales wczensiej jakies odzywki? na cykl potrzebne ci jest 300 gram kreatyny. radzilbym ci poczekac jeszcze z nia

bad boy

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
nie opłaca sie...cykl powinien trwac 4-8 tyg
jesli chodzi o skutki uboczne to nie musicie sie obawiac
zalety?jest ich pełno
kreatyne mozecie brac jak najbardziej
ale dobrze by było miec min.250g na jednego
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
A dietę macie ?

Zainwestujcie w kreatynę ale każdy osobno niech kupi okapwanie całe ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 30014
Po 2 latach spokojnie możecie wziąć krete, ale na cykl potrzeba ok 300g. Vitalmax to chyba jedna z najtańszych(coś koło 35zł)

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1316
okej ale mówiąc że do całego cyklu potrzebne jest 300gr na jednego kreatyny...to jak weżmiemy po 150gr to nie będzie efektu ?? czy będzie o połowe mniejszy ??
A i jeszcze jedno co do skutków ubocznych bo mój kumpel wspominał coś że głowa puchnie czy coś takiego...

jak masz motywacje...zrobisz wszystko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1316
A tak poza tym serdeczne dzięki za wszystkie odpowiedzi, sugestie !!! Pozdrawiam

jak masz motywacje...zrobisz wszystko

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
"głowa puchnie"

przy 150g nie wykorzystasz w pełni działania kreatyny
bez przesady...35zł napewno ustukacie na łebka

skutki uboczne:
-przy małej ilosci wody mozesz odczuwac ból nerek

nie wiem czy to skutki uboczne,ale moga pojawic sie rozstepy(ale to raczej dobry objaw )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16417
mojm zdaniem jezeli nie macie kasy za duzo to uzbierajcie i kupcie se kazdy po 300g i po kreatynie nie ma zadnych skutkow ubocznych ani puchniecie glowy :P hehe

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
glowa puchnie jesli wezmiecie po 150 to tylko kretke zmarnujecie

bad boy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1316
mozemy kupic 280 g na glowe, na ile to starczy? wiem ze wiecej sie bierze w dni treningowe i wtedy jak mamy 5 treningow to bierzemy ta wieksza dawke 5 dni w tyg. ? no i podobno nie mozna pic alkoholu jak sie bierze kreatyne, a sylwester bez alkoholu to nie sylwester

jak masz motywacje...zrobisz wszystko

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Waszym zdaniem powinienem brać?

Następny temat

--HI TEC KTP CREATINE--

Shoty
Polecane artykuły