Czesc!Zakupilem przed chwilka sobie aminokwasy firmy OLIMP - Whey amino 1000!!!Czy jest to skuteczne w działaniu??
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
ale mozna je oczywiscie laczyc z duza iloscia alku ??
btw: jakie byscie mi polecali animki na impreze (wiecie zeby byla dobra faza
) nie no zarcik taki. Jakies dobre mi tu poleccie animki co by mozna bylo lykac na imprezie
btw: jakie byscie mi polecali animki na impreze (wiecie zeby byla dobra faza
) nie no zarcik taki. Jakies dobre mi tu poleccie animki co by mozna bylo lykac na imprezie...
No tak masz racje siła presfazji!!!hehe!
Oczekuje redukcji wagi przy rosnacej masie miesniowej!Bo myslalem nad HMB ale z tego co czytam to wnioskuje ze to lipa!!!
Oczekuje redukcji wagi przy rosnacej masie miesniowej!Bo myslalem nad HMB ale z tego co czytam to wnioskuje ze to lipa!!!
...
własnie albo czytaj albo najpierw pytaj...
Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...
...
aminokwasy mają działanie antykataboliczne
nie ma odzywek/supli które pomagają budowac mase przy jednoczensej redukcji
wybieraj:albo masa albo rzezba
nie ma odzywek/supli które pomagają budowac mase przy jednoczensej redukcji
wybieraj:albo masa albo rzezba
...
""aminokwasy mają działanie antykataboliczne
nie ma odzywek/supli które pomagają budowac mase przy jednoczensej redukcji
wybieraj:albo masa albo rzezba ""
otóz to niemozna tracic na wadze nabierając masy bo jedno drogie wyklucza p[rzy robieniu masy nabiera sie tluszczu a przy redukcji wiadomo !!
aminokwasy tak jak mówil damixx to antykatabolik a nie anabolik czy spalacz !! więcz najpierw czytaj potem kupuj
ale przy zezbie sie przyda antykatabolik zwlaszcza jak niechcesz stracic zadozo mięcha tylko sam tluszcz !!
nie ma odzywek/supli które pomagają budowac mase przy jednoczensej redukcji
wybieraj:albo masa albo rzezba ""
otóz to niemozna tracic na wadze nabierając masy bo jedno drogie wyklucza p[rzy robieniu masy nabiera sie tluszczu a przy redukcji wiadomo !!
aminokwasy tak jak mówil damixx to antykatabolik a nie anabolik czy spalacz !! więcz najpierw czytaj potem kupuj
ale przy zezbie sie przyda antykatabolik zwlaszcza jak niechcesz stracic zadozo mięcha tylko sam tluszcz !!
CHIQUITAS DE LOS SANTOS
na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem
Nie masa a estetyka sie liczy !
...
gdzies czytalem ze tabsy tych aminokwasow olimpa sa wielkosci kciuka... wiec zycze powodzenia w połykaniu
hrhrhr
hrhrhrSpritner.
...
jaka jest przesszkoda zeby te tabsy gryzc ?;0
zreszta...aminki to super sprawa...dla ektomorfika ktory ma juz wszystko w diecie zapewnione sa bardzo przydatne w zwiekszeniu anabolizmu...
nie widze w nich osobiscie czegos co jest 'niepotrzebne' ..moze inaczej - moga sie okazac niepotrzebne wiarze ktora chce tylko nimi sie zywic...
anabolik => antykatabolik...
zreszta...aminki to super sprawa...dla ektomorfika ktory ma juz wszystko w diecie zapewnione sa bardzo przydatne w zwiekszeniu anabolizmu...
nie widze w nich osobiscie czegos co jest 'niepotrzebne' ..moze inaczej - moga sie okazac niepotrzebne wiarze ktora chce tylko nimi sie zywic...
anabolik => antykatabolik...
Pozdrawiam
misoo
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Następny temat
Krzysztof Piekarz
)