SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rozpuszczanie kreatyny w Kubusiu ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8829
siema, zakupiłem kreatyne firmt TREC 280g z tauryną. Mam takie pytanko, czy mogę ja rozpuszczać raz w KUBUSIU :P raz w wodzie, soku, ogólnie na przemian...?

"W poszukiwaniu rozwiązania problemu, najbardziej pomocna jest znajomość odpowiedzi."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2135 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5191
teoretycznie we wszytkim, byle nie w mleku

Chociaz co do kubusia to tez bym mial zastrzezenia...

ogolnie woda i pochodne, tj. jakies soczki itepe

...:::SFD FighT CluB:::...

ELICIARZE NASZYCH ZDJĘĆ: Veter, PePoNeNt & Crombie ich ocena = dobro najwyższe
SpecjALista w Dziale Nasze Zdjęcia, MODERATOR Działu POLITYKA na insomnia.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8829
spoko, dzieki, zostaje więc woda i sok winogronowy ;)

"W poszukiwaniu rozwiązania problemu, najbardziej pomocna jest znajomość odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
najlepiej z carbo
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
rozpuszczaj smialo :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8829
do soku winogronowego tez walić 30g dekstrozy ?

"W poszukiwaniu rozwiązania problemu, najbardziej pomocna jest znajomość odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66285
nie, do soku nic juz nie dosypuj.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8829
ok, jeszcze jedno pytanie, mianowicie: czy branie samej kreatyny z dekstrozą cos da ? Czy bez żadnych odżywek ww/białkowych itp. nie bedzie efektów ??

"W poszukiwaniu rozwiązania problemu, najbardziej pomocna jest znajomość odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
1. dieta
2. trening
3. suple

to jest kolejnosc :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 727 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4863
no to jest kolejnosc wlasciewa , ale ciezka do wykonania, ale kretka raczje powinna byc wsparta carbo glukoza , a po 40 min bialkiem.......

...::::::...

< have no fEAR >

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
nie tylko właściwa ale tez wymagana do efektow ...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulus OPTIMUM NUTRITION - czy to jest dobre ??

Następny temat

Co najlepsze na mase dla poczatkujacego ?

electro
Polecane artykuły