"W poszukiwaniu rozwiązania problemu, najbardziej pomocna jest znajomość odpowiedzi."
...
siema, zakupiłem kreatyne firmt TREC 280g z tauryną. Mam takie pytanko, czy mogę ja rozpuszczać raz w KUBUSIU :P raz w wodzie, soku, ogólnie na przemian...?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
teoretycznie we wszytkim, byle nie w mleku
Chociaz co do kubusia to tez bym mial zastrzezenia...
ogolnie woda i pochodne, tj. jakies soczki itepe
Chociaz co do kubusia to tez bym mial zastrzezenia...
ogolnie woda i pochodne, tj. jakies soczki itepe

...:::SFD FighT CluB:::...
ELICIARZE NASZYCH ZDJĘĆ: Veter, PePoNeNt & Crombie
ich ocena = dobro najwyższe
SpecjALista w Dziale Nasze Zdjęcia, MODERATOR Działu POLITYKA na insomnia.pl
...
spoko, dzieki, zostaje więc woda i sok winogronowy ;)
"W poszukiwaniu rozwiązania problemu, najbardziej pomocna jest znajomość odpowiedzi."
...
do soku winogronowego tez walić 30g dekstrozy ?
"W poszukiwaniu rozwiązania problemu, najbardziej pomocna jest znajomość odpowiedzi."
...
ok, jeszcze jedno pytanie, mianowicie: czy branie samej kreatyny z dekstrozą cos da ? Czy bez żadnych odżywek ww/białkowych itp. nie bedzie efektów ??
"W poszukiwaniu rozwiązania problemu, najbardziej pomocna jest znajomość odpowiedzi."
...
no to jest kolejnosc wlasciewa , ale ciezka do wykonania, ale kretka raczje powinna byc wsparta carbo glukoza , a po 40 min bialkiem.......
...::::::...
< have no fEAR >
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Tribulus OPTIMUM NUTRITION - czy to jest dobre ??
Następny temat
Krzysztof Piekarz