Szacuny
12
Napisanych postów
705
Wiek
38 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
34844
Chcialem sie zapytac ile Tauryny trzeba do 300 gram Kreatyny ... poniewaz kiedys gdzies przeczytalem na forum chyba Czarny pisal o tym ze Tauryne bieze sie dopiero po 4 tygodniu brania kiedy nastepuje wysycenie ? Czy to prawda czy Tauryne brac od poczatku czy wogole nie trzeba jej brac ? jesli tak ile ? :)
Szacuny
57
Napisanych postów
6563
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
45379
Na pierwsze min 3 cykle w zupełniści mono wystarczy, szkoda wydawać kase jak i tak wielkiej różnicy miedzy mono a jabłczanem na pierwszych cyklach nie poczujesz
carbo to dobry dodatek ale głównie po treningu dla szybkiej odbudowy zapasów glikogenu
"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"
Szacuny
57
Napisanych postów
6563
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
45379
Tauryne można brać od początku
300g to 60 porcji po 5g
jeśli bierzemy pod uwage ekonomiczną suplementację - czyli bierzemy tauryne tylko do porcji kreatyny to będzie to 60-90g (1-1,5g na porcje)
wiec w przypadku prodduktu OLIMPa musisz kupić 2 opak po 100 kaps (1 kaps ma 500 mg czyli razem 50g)
jeśli chcesz brać dodatkowo przed trening, rano i miedzy posiłkami w dni nietreningowe to zakupić musisz 3 opak(przy dawkach po 1g) lub 4 (przy średnio 1,5g dawkach)
"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"
Szacuny
22
Napisanych postów
4429
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
32976
po treningu kreatyna wchlania sie znakomicie bez popychaczy. Biorac przed treningiem tauryne mozesz liczyc na likwidacje ospalosci i dzialanie antykataboliczne wczasie treningu.
Szacuny
15
Napisanych postów
4202
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
31691
No nie musisz, ale ja proponuje dac ta tauryne przed trenigiem w dawce 3-4g jak najbardziej mozesz tez tutaj dac kreatyne.
Oczywiscie nie jest tauryna niezbedna ale sie sprzyda