Mam 178 i 56 kg masy, chciałbym poćwiczyć, ale wogule nie mam miesni, nie wiem czy robienie pompek, przysiadow cos da bez nabrania masy, prosze o pomoc
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
do masy potrzebna dieta.
JAKI MASZ SPRZET ?wiek ?
Zmieniony przez - f***master w dniu 2004-10-22 19:16:40
JAKI MASZ SPRZET ?wiek ?
Zmieniony przez - f***master w dniu 2004-10-22 19:16:40
...
no ej czlowieku pewnie ze da cwicz trening ACT najpierw a po tem zrob trening na mase i bedzie git 

cwicz cwicz a bedziesz wielki :)
moja silownia
http://www.sfd.pl/temat167019/
...
uuu to troche lipa zrob trening domatora jak nie masz sprzentu i zacznij zbierac kase na silownie
moja rada
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm
moja rada
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm
cwicz cwicz a bedziesz wielki :)
moja silownia
http://www.sfd.pl/temat167019/
...
Zaczynalem od pompek w domu - wytrzymalem 3 tygodnie =)
Ty tez sprobuj.
Ty tez sprobuj.
.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.
...
jak to nie maja z czego - LOL
Jesli nie bedziesz miał diety to nie urosną , a to ze teraz ich nie widac za dobrze to nie znaczy ze ich nie masz
Pozdro
Jesli nie bedziesz miał diety to nie urosną , a to ze teraz ich nie widac za dobrze to nie znaczy ze ich nie masz
Pozdro
k****
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Mięśnie brzucha - Jestem po nowotworze ...
Następny temat
Krzysztof Piekarz