SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy opłaca sie ćwiczyć...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 151
Mam 178 i 56 kg masy, chciałbym poćwiczyć, ale wogule nie mam miesni, nie wiem czy robienie pompek, przysiadow cos da bez nabrania masy, prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
do masy potrzebna dieta.

JAKI MASZ SPRZET ?wiek ?

Zmieniony przez - f***master w dniu 2004-10-22 19:16:40
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1647
no ej czlowieku pewnie ze da cwicz trening ACT najpierw a po tem zrob trening na mase i bedzie git

cwicz cwicz a bedziesz wielki :)

moja silownia
http://www.sfd.pl/temat167019/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 151
sprzetu zero, mam 16 lat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1647
uuu to troche lipa zrob trening domatora jak nie masz sprzentu i zacznij zbierac kase na silownie moja rada
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm 

cwicz cwicz a bedziesz wielki :)

moja silownia
http://www.sfd.pl/temat167019/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31085
Zaczynalem od pompek w domu - wytrzymalem 3 tygodnie =)

Ty tez sprobuj.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 151
No ale jak urosną mi mięsnie jak nie maja z czego rosnąć...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 147
jak to nie maja z czego - LOL

Jesli nie bedziesz miał diety to nie urosną , a to ze teraz ich nie widac za dobrze to nie znaczy ze ich nie masz

Pozdro

k****

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 151
Czyli ćwiczyc ten trening domatora??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3658
tak rób ten trening domatora jak narazie
pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie brzucha - Jestem po nowotworze ...

Następny temat

HST czy na kazdego dziala to dobze?

electro
Polecane artykuły