Szacuny
3
Napisanych postów
48
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
535
jak wiadomo cenowo kapsółki wypadają gorzej i to sporo bo nawet o kilkadzisiąt procent. Ale gdyby było to mniejwięcej 10-15% to ujdzie.
Pytanie: czy ktoś wie ile zostanie wchłonione z tego i z tego? Tzn. ile procentowo zgubi się po drodze?
Szacuny
43
Napisanych postów
3680
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36374
A ja nawet jesli proszek bylby drozszy wybralbym proszek - jak jest tylko mozliwosc to zawsze proszek mam juz dosc przelykania tabletek - zaczyna mi sie to niepodobac
Nawet mysle czy nie skrooszyc witamin i nie pic rozpuszczonych w wodzie
Szacuny
0
Napisanych postów
287
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
12757
no włąśnie - z czego robią te cholerna kapsułki ? jak bym kawałki plastiku łykał
Ja glutamine i kretke wole w proszku - z tych samych powodów - nie odbija sie plastikiem .
-co mamy zrobić żeby nie skopali nam tyłków?
-stańmy tyłkami do ściany, sir!
Szacuny
43
Napisanych postów
3680
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36374
Widze ze nie jestem sam
Racja drops smierdzi np tightem mi sie tak chamsko odbijako ze ble nie mowie juz o tablekach now'a - witaminach i wielu wielu innych ktore ciezko przechodza przez przelyk