Witam forumowiczów
Ćwicze jakieś 1,5 roku, z czego od stycznia do września, rzeźbaa, redukcja itp. itd, w czasie którym schudłem ok. 16 kg
Od września cwiczę na masę, będąc na diecie zrównowarzonej, czyli:
Białko : 160 g = 640 kcal
Węgle : 320 g = 1280 kcal
Tłuszcze : 80 g = 720 kcal
Razem : 2640
W diecie mam carbo i pure whey. Za tydzień będę zaczynał cykl na siłę i tak sobie myślę, czym by się wspomuc??? Myślałem nad kreatyną, ale to chyba na razie zły pomysł. Co byście polecili??? Ps: Od stycznia znowu rzeźbą
Ćwicze jakieś 1,5 roku, z czego od stycznia do września, rzeźbaa, redukcja itp. itd, w czasie którym schudłem ok. 16 kg
Od września cwiczę na masę, będąc na diecie zrównowarzonej, czyli:
Białko : 160 g = 640 kcal
Węgle : 320 g = 1280 kcal
Tłuszcze : 80 g = 720 kcal
Razem : 2640
W diecie mam carbo i pure whey. Za tydzień będę zaczynał cykl na siłę i tak sobie myślę, czym by się wspomuc??? Myślałem nad kreatyną, ale to chyba na razie zły pomysł. Co byście polecili??? Ps: Od stycznia znowu rzeźbą

Mój blog --> [http://www.sfd.pl/temat175320/
Krzysztof Piekarz
ZMA jak najbardziej - na triba szkoda kasy.