Szacuny
0
Napisanych postów
66
Wiek
43 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1271
Dlaczego ludzim z niewielkim ztazem treningowym odradza sie branie Crea fusion i Cell pump, a doradza sie zwykła kreatyne. Jesli ktoś ma kase to nie moze od razy wziąć tych lepszych? Nawet na pierwszy cykl?
Szacuny
43
Napisanych postów
3680
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36374
Poczatkujacym ? to nawet zwykle mono sie powinno odradzac a co dopiero cp albo cf - sa to duzo mocniejsze kreatyny.....wezmiesz teraz jak wszystko idzie gladko ladnie bez kreatyny to co pozniej wezmiesz jak juz ona na ciebie nie bedzie dzialala ? saa, ph ? no bo innego wyjscia nie widze wezcie tez czasem search'a uzywajcie !!!!
Szacuny
0
Napisanych postów
66
Wiek
43 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1271
no nie bede teraz szukał takiego postu ale bywały takie, a co do pierwszej odpowiedzi to mam pytanie : A to cf lup cp nie bedzie pózniej działało?!?!?! A jak bede brał cylkicznie? nie lepiej zrobic na poczatku p*********cie?!?!?!?1
Szacuny
600
Napisanych postów
23111
Wiek
37 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
106556
nie bedziesz szukał..hmmm...to dobrze,bo nie znalazł bys posta,w kórtym ktos poleca kreatyne osobie bez stazu
cp,cf czy zwykłe mono nawet brane cyklicznie po pewnym czasie przynoszą gorsze efekty.dlatego lepiej poczekac na jakiekolwiek cykle.pamietaj,ze pierwszy cykl jest zawsze najlepszy i szkoda go zmarnowac
Szacuny
0
Napisanych postów
66
Wiek
43 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1271
Damixx no własnie napisałem ze nikt nie poleca nawet kreatyny ludziom z niewielkim stazem a co dopiero poczatkujacym , ale nie o to chodzi w tym poscie zeby sie spierac chodzi o to by wyjasnic DLACZEGO sie nie poleca!!!! czy nawet po roku przerwy ten nastepny cykl bedzie słabszy i czy jest to wina tego ze własnie jest to nastepny cykl, czy dlatego .... no własnie dlaczego?
Szacuny
600
Napisanych postów
23111
Wiek
37 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
106556
zamiszałes
chodzi o to te kreatyna po paru cyklach dziala coraz słabiej.oczywiscie jej działanie zalezy od wielu innych czynników
dlatego nalezy zrobic pierwszy cykl jak najpóźniej,wtedy gdy jest długi zastój siły a zmiany treningu nie przeynoszą pożadanych efektów
równiez nie nalezy robic cykli zbyt czesto.2 cykle na rok to odpowiednia ilosc
Szacuny
0
Napisanych postów
66
Wiek
43 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1271
sorki za zamieszanie ale skąd wiadomo ze kreatyna działa za kazdym razem coraz słabiej? czy to jest jakos udowodnoine? nawet jak bedzie dłuuuuuga przerwa miedzy cyklami, nawet pare lat!
Szacuny
18
Napisanych postów
3735
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
17159
jabłczany na poczatek NIE dlatego gdyz na poczatku znakomicie działa sam monowidzan kreatyny, a jabczany sa raczej dla osob z wiekszym stazem i majacych pare cykli kreatyny za soba.
A co do twojego pytania , organizm poprostu sie przyzwyczaja , dlatego mniej na dana sybstancje reguje - słabiej podobnie jest z wieloma innymi np efedryna ..