SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego poczatkującym odradza sie CP i CF?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1271
Dlaczego ludzim z niewielkim ztazem treningowym odradza sie branie Crea fusion i Cell pump, a doradza sie zwykła kreatyne. Jesli ktoś ma kase to nie moze od razy wziąć tych lepszych? Nawet na pierwszy cykl?

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Poczatkujacym ? to nawet zwykle mono sie powinno odradzac a co dopiero cp albo cf - sa to duzo mocniejsze kreatyny.....wezmiesz teraz jak wszystko idzie gladko ladnie bez kreatyny to co pozniej wezmiesz jak juz ona na ciebie nie bedzie dzialala ? saa, ph ? no bo innego wyjscia nie widze wezcie tez czasem search'a uzywajcie !!!!

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
pokaz mi chociaz jeden post,w kótym doradza sie kreatyne osobom z krótkim stazem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1271
no nie bede teraz szukał takiego postu ale bywały takie, a co do pierwszej odpowiedzi to mam pytanie : A to cf lup cp nie bedzie pózniej działało?!?!?! A jak bede brał cylkicznie? nie lepiej zrobic na poczatku p*********cie?!?!?!?1

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Na poczatku to sama mono cie wy***ie - jesli dobrze zaplanujesz cykl
No bedzie dzialac .... ale z kazdym kolejnym cyklem coraz slabiej

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nie bedziesz szukał..hmmm...to dobrze,bo nie znalazł bys posta,w kórtym ktos poleca kreatyne osobie bez stazu

cp,cf czy zwykłe mono nawet brane cyklicznie po pewnym czasie przynoszą gorsze efekty.dlatego lepiej poczekac na jakiekolwiek cykle.pamietaj,ze pierwszy cykl jest zawsze najlepszy i szkoda go zmarnowac

eot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1271
Damixx no własnie napisałem ze nikt nie poleca nawet kreatyny ludziom z niewielkim stazem a co dopiero poczatkujacym , ale nie o to chodzi w tym poscie zeby sie spierac chodzi o to by wyjasnic DLACZEGO sie nie poleca!!!! czy nawet po roku przerwy ten nastepny cykl bedzie słabszy i czy jest to wina tego ze własnie jest to nastepny cykl, czy dlatego .... no własnie dlaczego?

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
zamiszałes

chodzi o to te kreatyna po paru cyklach dziala coraz słabiej.oczywiscie jej działanie zalezy od wielu innych czynników
dlatego nalezy zrobic pierwszy cykl jak najpóźniej,wtedy gdy jest długi zastój siły a zmiany treningu nie przeynoszą pożadanych efektów
równiez nie nalezy robic cykli zbyt czesto.2 cykle na rok to odpowiednia ilosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1271
sorki za zamieszanie ale skąd wiadomo ze kreatyna działa za kazdym razem coraz słabiej? czy to jest jakos udowodnoine? nawet jak bedzie dłuuuuuga przerwa miedzy cyklami, nawet pare lat!

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
jabłczany na poczatek NIE dlatego gdyz na poczatku znakomicie działa sam monowidzan kreatyny, a jabczany sa raczej dla osob z wiekszym stazem i majacych pare cykli kreatyny za soba.

A co do twojego pytania , organizm poprostu sie przyzwyczaja , dlatego mniej na dana sybstancje reguje - słabiej podobnie jest z wieloma innymi np efedryna ..

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1271
ale przeciez wiadomo ze i bez zadnych supli ta masa wkoncu i tak wolniej przyrasta

"Nic co ludzkie nie jest mi już obce"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile gram np. extensora moze sie........

Następny temat

mct i kreatyna olimpu

WHEY premium