SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dzisiejszy trening CEO :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466
Tak wiec dzisiaj na treningu bylem z aparatem ,nie widac zaduzo ,nie sa to zdjecia pozowane ,tylko "przy pracy" ,ale prosil bym co sadzicie o mnie ,czy jest w miare OK ,co dostrzegliscie ,nad czym musze popracowac, (wedlug mnie klata jest bardzo slaba) ale tak jak mowie nie sa to fotki pozowane wiec nie widac wszystkiego dokladnie

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawaj boldzie!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466


Oto ja

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466


Modlitwenik

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466


Katowanie bicepsika ciag dalszy
Tak na marginesie dzisiaj w planie byl bic + tric ,ale kiepsko poszlo bo prawa reka mnie boli

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466


Jedno z moich ulubionych cwiczonek ,pompki na poreczach w podporze tylem

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466


Motylki jest sporo dysproporcja ale pracuje nad tym

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466


Bicepsy spabe mam lapy a na tym zdjeciu wogole wyszly beznadziejnie tez jest dysproporcja ale staram sie ja jak najbarziej zatuszowac

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466


Ja sory za jakos foty

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466


Tutaj po treningu carbo z kreatynka taki obiadek

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466


Dalej sobie jem i popijam

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KLIMO z ekipą!!!!

Następny temat

SlamDunk Contest :-)

electro
Polecane artykuły