,ale prosil bym co sadzicie o mnie ,czy jest w miare OK ,co dostrzegliscie ,nad czym musze popracowac, (wedlug mnie klata jest bardzo slaba) ale tak jak mowie nie sa to fotki pozowane wiec nie widac wszystkiego dokladnie 
"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl
Krzysztof Piekarz





jest sporo dysproporcja ale pracuje nad tym 


