SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PROCESY POWSTAWANIA SERWATKOWYCH ODŻYWEK BIAŁKOWYCH I ICH ANALIZA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 93791

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
gazy sa oznaka nieprawidlowych procesow zachodzacych w organizmie w procesie przyswajania danego pokarmu lub nadmiaru substancji chemicznych spozytych z danym pokarmem a takze procesow rozkladu/ procesy gnilne/ zalegajacych substancji odzywczych w jelitach.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
qrde bim wiedzialem, że ugryziesz mnie za ten text... traf chciał, że akurat spożywałem dymatize... notabene o super smaku coffe mocha za którym przepadam bo z zimnym mlekiem smakuje jak kawka mrożona
problem polega na tym, że u mnie nie ma znaczenia czy jest to olimp, hitec, prolab czy dymatize... zawsze gazy... a problem wynika z faktu, że mój organizm zachowuje się tak w momencie gdy jednorazowa dawka białka wynosi powyżej 20g... tak mam od zawsze...
sorry jesli odebrałeś to jako atak... bo nim nie był... po prostu jak miałbym prolaba przed sobą to opisałbym pewnie jego...

Willhelm

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
bim ma problemy z laptopem bedzie za 4 min i 30sek

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wilhem podaj adres przesle ci probki odzywek bialkowych - ciekawe czy tez beda gazy?!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
biospec mnie interesują nazwy tych odzywek
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
iso whey 100% biotech. smak wanilia. pycha i no problemo z gazami - nawet z mlekiem

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
Biospec gazy po jajku sa spowodowane tym ze jaja zawiraja siarke i dlatego m.in. tak smierdza... Ale nie ma to wplywu na przyswajanie aminokwasow!! Bo gdyby tak bylo to nikt nie robilby odzywek jajecznych...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja po olimpie (WPI i CAS85) ani razu zle sie nie czulem... przy 40 proszku/porcje przez rok.

anyway bim po ile masz to dymaterize?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
Om - wsyztsko spraw aindywidualna. ide w zakład że np. bul już gorzej trawi białeczko (tak jak i nie moze pic). ja tez tak mam i musze pic białko po ktorym mi nie bulgocze w żoładku w koncu płace za białko sporo kasy

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8832
wilhel moja propozycja to nie pic proteiny z mlekiem !!!
zwlaszcza zimnym !!!
sprooobooooj z woda , letnia , moze byc zimna herbata owocowa ( np owoce lesne !! super !!)
jak chcesz isc dalej to dodaj do tej wody lub herbaty szczypte imbiru
na poczatek go wyczujesz , jest ostry ...
ale pozniej sam zobaczysz
gazy znikna jak reka odjal
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

cell pump

Następny temat

Kalkulator >>zobacz<<

electro
Polecane artykuły