SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytanie o taurynę u glukozę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4288
Witam.
Czy stosując taurynę do kreatyny potrzebna jest jeszcze glukoza ?
Pozdr

Pozdrawiam
Galloper

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wymyslono jeszcze nic skuteczniejszego niz glukoza dla transportu
i z pewnościa tauryna tego nie nadrobi
ale niestety glukoza ma tez minusy
lecz tylko dla osob ze skłonnosciami do odklatania tkanki tl jest nieodpowiednia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj!
Do transportowania kreatyny wystarczy tylko tauryna 1g na porcję kreatyny, glukoza w najlepszym wypadku do uzupełnienia glikogenu po treningu (chociaż lepiej jakieś carbo).
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
eee tam , najleprzym tranporterem kreatyny jest glukoza wiec nie przesadzać

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tauryna w zupelnosci starczy, nie kupuj glukozy, nie ma sensu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
jesli masz juz tauryne to wystarczy

nie ma czegos takiego jak najlepszy transporter.kazdy ma swoje plusy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
damixxx oczywiscie ze jest poczytaj troche

pozatym toma sensu nie ma wydawac kasy na takie zbede zeczy jak tauryna glutamina czy bcaa

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
co do bcaa to sie zgodze
co do tauryny nie.jesli ktos nie chce łapac fatu to lepiej kupic tauryne niz glukoze
po drugie tauryna jest dobrym suplementem o dzialaniu antykatabolicznym
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
tak jasne kase zamiast na tauryne mogł bys wydac na np serek wiejski to samo bedzie pozatym damixxx skoro bcaa to strata kasy to tauryna nie? a czmeu tak sadzisz?

pozatym glukoza w odpodniej dawce nie daje oponki jak uwazsz , bardzo łatwo łappie sadło a jakos zawsze jak brałem kreatyne to jakos nie miałem oponki? dziwne co?


dla mnie eot
Zmieniony przez - SzoHo18 w dniu 2004-08-04 17:05:09

Zmieniony przez - SzoHo18 w dniu 2004-08-04 17:06:26

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 21657
ja polecam do kretki carbo po treningu
tauryna tez oczywiscie moze byc

Born to be wild

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5389
A jak dawkować taurynę na każdy gram kreatyny i czy opłaca sie brać samą taurynę np. po treningu?

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 21657
dawkowanie taryny to okolo 3g na dzien.Ja polecam przed treningiem

Zmieniony przez - luciano w dniu 2004-08-04 17:46:30

Born to be wild

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell pump-dawkowanie?

Następny temat

HI TEC Whey Mass Gain

electro
Polecane artykuły