SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2x w tyg. ta sama partia?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4478
Więc tak. Ćwiczę 3x w tygodniu, każdą partię 1x w tyg.
Tak jest niby na masę. Mięsień musi się zregenerować. Wiadomo.

Ale jak to jest że mam kumpla co, co prawda od kilku już lat, dojeżdża klatkę i biceps po dwa, trzy nawet!!! razy w tygodniu i ma tak świetnie napompowaną, poprostu ogromną.

Dodam nie bierze koksu (napewno) nawet nie je odżywek. Fakt że ma typ budowy mezomorficznej.

Kiedyś, w dawnych czasach (czytałem w gazetach) w Polsce ludzie nie mieli zbytniego pojęcia o systemie treningów a przyrosty mieli całkiem niezłe. Chociaż wałkowali ten sam mięsień po kilka razy w tygodniu.

Ja się zastanawiałem czy mógłbym naprzykład dodać jeden trening w środę na klatkę i biceps lub triceps? Obecnie klatkę z tricepsem robię w sobotę.

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Najtansi.eu.pl - Profesjonalny sprzęt budowlany! | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Sklep.serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool | Sklep.asteco.pl - sklep internetowy lidera systemów natryskowych

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
to zaelzy od genetyki . predyspozycji - wielu ludzi ma tak.

z reszta po kilku latach mozna sie na takei cos zdecydowac mówią źródła.
ciezarowcy robia klatke 2-3 x tydzien.

choc nawet potęzne koxy z Mr olympia robia partie 1x tydzien - a niektrzy na biceps 6-7 serii!!
i to wystarzca aby utrzymac to co im dał kox za młodu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3293
dokladnie... faku zlookasz moj post ? :D nie mam tu linka ale jak co to wpadne z nim :)

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
jest kilka mozliwosci
- albo roznicuje te treningi i klatke rozklada na "dwie czesci" przez co nie jest zbytnio meczony ten sam akton

- genetyka mozliwe ze nie potrzebuje az tak duzej regeneracji jak wiekszosc ludzi

- mozliwe ze wspomaga sie suplementami ktore przyspieszaja regeneracje

roznie to u kazdego bywa... to co my polecamy sa to zawsze najbardziej szczegolowe, ale jednak ogolne porady dostosowane do przecietnego organizmu... tak naprawde to kazdy sam musi dojsc do tego jak cwiczyc i co najlepiej na niego dziala... aczkolwiek nie ma tak ze od kazdej zasady mozna sobie ot tak odstepowac.

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4478
A ile tak średnio potrzebuje mięsień na regenerację.
36-48 godzin, coś koło tego?

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Najtansi.eu.pl - Profesjonalny sprzęt budowlany! | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Sklep.serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool | Sklep.asteco.pl - sklep internetowy lidera systemów natryskowych

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
poczytja tabelke http://www.kulturystyka.pl/atlas/ troszke sie zdziwisz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4478
O w mordę to może 1x w tygodniu mi wystarczy.

Nawet 6-7 dni odpoczynku!!! Ja pierdziu.

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Najtansi.eu.pl - Profesjonalny sprzęt budowlany! | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Sklep.serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool | Sklep.asteco.pl - sklep internetowy lidera systemów natryskowych

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szczęka

Następny temat

pyt

electro
Polecane artykuły