Mam 17 lat ( 18-stka we wrześniu ), w styczniu warzyłem 96 kg, wtedy ćwiczyłem planem z cyklicznego gr. 6. Po cyklicznym warzyłem 86-88 kg. Od paru dni jestem na CKD i z 88 schudłem na 83 ( świetna dieta ), po cyklicznym zostało im troche tfb,bcaa,l-glutaminiki,themala,pure wheya, mam zamiar te koncówki produktów zurzyć przez wakację
Narazie trzymam się samej diety, a na siłownie chcę wrócić od poniedziałku. Jak ćwwiczyć, ile powt. wykonywać, ile razyw tygodniu robić każdą partię?
Narazie trzymam się samej diety, a na siłownie chcę wrócić od poniedziałku. Jak ćwwiczyć, ile powt. wykonywać, ile razyw tygodniu robić każdą partię?Mój blog --> [http://www.sfd.pl/temat175320/
Krzysztof Piekarz
...

Czy ja coś gadałem o 120??? Warzyłem 96, a teraz 83, ćwoku