Jestem Poczatkujacym(albo bardzo poczatkujacym bo dopiero 4 dni)i chcialbym wiedziec jak cwiczyc na poszczegulne partie miesci bo chcial bym skorzystac z rozkladow zamieszczonych na forum ale nie wiem jakie cwiczenia wykonywac na np. grzbiet itd. mozecie pisac na maila ([email protected]) na gg(4779781) no i oczywiscie na forum :D
I wogole prosil bym tak jakos bez jakis kpin :/ mam dopiero 16 lat :O
I wogole prosil bym tak jakos bez jakis kpin :/ mam dopiero 16 lat :O
Krzysztof Piekarz
--
skompletowane by michail

