Witam!
Mam pytanie jezeli chodzi o sposob brania kreatyny,poniewaz niedawno uslyszalem,ze kreatyna dziala szybko i skuteczniej jak bierze sie ja do nosa (polega to na tym,ze ciagnie sie kreatyne przez lufke do nosa).Kreatyne w proszku.Chodzi mi bardziej o faze po nasyceniu poniewaz nasycenie to by byla za duza dawka.Bardzo prosze o opinie co o tym sadzice.
Z gory dziekuje ;)
Mam pytanie jezeli chodzi o sposob brania kreatyny,poniewaz niedawno uslyszalem,ze kreatyna dziala szybko i skuteczniej jak bierze sie ja do nosa (polega to na tym,ze ciagnie sie kreatyne przez lufke do nosa).Kreatyne w proszku.Chodzi mi bardziej o faze po nasyceniu poniewaz nasycenie to by byla za duza dawka.Bardzo prosze o opinie co o tym sadzice.
Z gory dziekuje ;)
1
KeNiO
Krzysztof Piekarz
, podzielam zdanie Byka ciekawe jak by wyglądały właśnie twoje przegrody nosowe po wciąganiu przez np 5 tyg codziennie paru g kreatyny