SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KETOZA – niskowęglowodanowy sposób na RZEŹBĘ

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
(...)Cofnij się parę lat… Jesteś sportowcem.
Ktoś proponuje Ci wysokotłuszczową, a przy tym niskowęglowodanową dietę. Czy nie uznasz go za szaleńca?
Co z paliwem dla mięśni, mózgu? Co z katabolizmem mięśniowym, insuliną? – zapytasz.
Wiadomo, że już od dawna kulturyści-twardziele katowali się dietą niskowęglowodanową, by wyrzeźbić swoje ciała. Ale przecież mamy aeroby, dzięki którym możemy spokojnie spożywać węglowodany, trenować i cieszyć się niskim poziomem tkanki tłuszczowej. Tak, lecz nie wszyscy, a już przynajmniej - nie każdemu przychodzi to łatwo.
Przyjrzyjmy się sprawie nieco głębiej.(...)

(...) Dla kogo przeznaczona jest dieta ketogeniczna?
Na pewno dla osoby sumiennej i skrupulatnej. Tutaj liczą się szczegół (...)



KETOZA – niskowęglowodanowy sposób na RZEŹBĘ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
stinger88
Więc chętnie bym pozostał przy takim modelu żywienioowym, ale nie za cenę zdrowia.


o zdrwowiu i diecie niskoww wspomnialem wyzej - wroc prosze do mojej odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry art :) Sam teraz redukuje na niskiej ilosci wegli (ale bez ketozy) i wiem jaki to wyczyn. Pierwszy tydzien to sennosc i wieczne zmeczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
polecane rowniez dla kobiet czy nie bardzo :P ? bo moze moją nakręce heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
autorka jest kobieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Biniu, a mógłbyś podać jakieś wytyczne odnośnie wykorzystanie tej diety na redukcji?

Próbuję coś na kształt diety optymalnej prowadzić (nieco ponad 2tyg) - a że dr Kwaśniewski polecał nie liczyć kalorii tylko zapychać się tłuszczem i jeść średnio białka, to tak się staram robić :)

Wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne? Czy wystarczy trzymać się proporcji BTW (o tym piszą w optymalnej)??

WW < 50g
B - ile na kgmc?
T - ile na kgmc?

Jeszcze sprawa ładowań - dla mnie jeden dzień (sobota) to było takie ładowanie, ale w sumie, po części cheat day..
Jak to rozwiązać?
Ładowanie dozwolonymi produktami, a nie śmieciami?
Co ze spożyciem zbóż? W DO jedynie ziemniaki i chyba kasza gryczana są "dozwolone"?
I co z owocami przy tych ładowaniach??

W którym numerze będzie o tym artykuł i przykładowe jadłospisy??
Mowa o wersji papierowej PB??

Zmieniony przez - panteon w dniu 2013-03-21 18:57:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie jestem przekonany czy jest to dieta idealna dla kazdego i czy kazdy musi sie nia katowac (dla czesci osob to nie jest meka, wtedy przy madrym ukladzie pokarmowym nie widze problemow)

osobiscie przedkladam wygode i rezultaty diety JEM / NIE JEM - watek oficjalny latwo znalezc tutaj w dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
panteon


W którym numerze będzie o tym artykuł i przykładowe jadłospisy??
Mowa o wersji papierowej PB??



Karolina Kozela napisala zgodnie z objetnica koleny artykul na ten temat
i zostal on opublikowany w numerze 11 Perfect Body
z czasem on rowniez znajdzie sie online
ale na razie jestesmy przy numerze 10 - a sporo tam interesujacych tekstow - wiec nieco potrwa zanim do niego dojdziemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
A! Myślałem, że to zapowiedź artykułu w kolejnym numerze.
Już ogarnąłęm. Aktualnie jest nr 20, czyli pozostaje czekać na publikacje na stronie..

Co do reakcji organizmu - po prawie 3tyg nie czuję się źle, nie mam problemu z trzymaniem diety, tylko ta jej dowolność jest obosieczna (akurat nieliczenie kalorii mi pasuje)> Mam na myśli dietę optymalną..
Coś bardziej skonkretyzowanego by mi się przydało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
cos bardziej konkrentnego ... ? - nie sadze aby dieta optymalna byla optymalna dla kazdego i zawsze

a numer 12 o ile pamietam idzie kupic

http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=az&id=331
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Biniu, wkradła Ci się literówka w tytule (Rzeba)

A co z taką dietą przy dopingu,bo jeszcze się nie spotkałem ?

Zmieniony przez - Camel007 w dniu 2013-03-23 18:33:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sprawy dopingu nie sa moja specjalnoscia ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SIŁOWNIA DOMINATOR ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI

Następny temat

Mistrzostwa Polski ADCC Submission Fighting - Szczecin 2013

WHEY premium