SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KETOZA – niskowęglowodanowy sposób na RZEŹBĘ

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Ostatnio pojawił się pogląd, że ładowania nie są konieczne...Ja robię jedno na tydzień - nabicie jest, ale żołądek już sobie gorzej z węglami radzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
poglad jest od zawsze
jednak ww sa potrzebne dla miesni
wiec jedynie kwestia planowania ladowan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1537
Witam,
Czy na diecie pozbwionej WW można życ całe lata?
Pytam, bo od kilku tygodni nie jem węgli (nawet nie wiedziałem wtedy o ketozie) i czuję się dobrze, a co najważniejsze zacząłem wreszcie panowac nad apetytem. Czego wcześniej nie udało mi się dokonac. Czy muszę włączyc jakieś węglowodany?
Oczywiście w mojej diecie znajduje się dużo warzyw, ale tylko te o bardzo niskiej zawartości węgli. Jem też kilka owoców dziennie, a głównym źródłem węgli prawdopodobie jest mleko (wypijam ponad litr dziennie, pełnotłustego).
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam,
Paweł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. czyli NIE masz diety pozbawionej ww
2. z tego co mowisz nie wyglada mi na to ze nawet jestes w ketozie ~<100g ww
3. poskromienie apetytu faktycznie nastepuje
4. czy da sie cale zycie ... ?
na keto - NIE widze powodow
na niskich ww - jak najabrdziej

sam bylem na roznych rodzjach CKD (gdzie ww dostarcza sie w wiekszejilosci co pewien czas) 2 lata
pozniej poprostu mi sie znudzilo (psychika)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1537
Podobno ketozę można stwierdzic po zapachu moczu. Mój od jakiegoś czasu wyróżnia się bardzo mocno pod tym względem:) Nie zależy mi na całkowitym pozbyciu się ww, to co obecnie stosuję odpowiada mi jak najbardziej, ale nie chcę sobie i mojej dziewczynie, która również tak się odżywia zaszkodzic. Znalazłem w swoim sposobie odżywiania analogie do paleo (poza nabiałem) i czytając co popadnie (fora, portale) nie znalazłem niczego co zabraniałoby stosowania tej diety na stałe. Czyli spokojnie mogę jeśc jak jem i nie bac się o zdrowie? Czy jednak na coś powinienem uważac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli chodzi o zdrwoei znacznie wieksze znaczenie ma CO jesz
gdyz mozna zrobic znakoimita diete niskoww ale rozniwez tragiczna ...

zapach moczu jest srednim wyznacznikiem

ogolnie poki nie jesz <100g ww dziennie (lub/i) cwiczysz intenswynie silowo (spalajac glikogen) to nieco zgadywania jest
ale jak wspomnialem jest to sprawa mniejszej wagi

ogolnie w ujeciu kulturystycznym za diete keto (blednie ale z powodu uproszczenia) stosuje sie prog 20-30g ww dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1537
z treningów ledwno wychodzę. Mogę wiedziec jaka minimalna ilośc ww jest bezpieczna dla osób które trernują siłowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1537
zresztą ketoza nie jest moim celem. jak obciąłem węgle nawet o czymś takim nie słyszałem. Dopiero potem zacząłem się interesowac. Chodzi o to, że teraz świat jest piękniejszy jak nie leżę z bulem brzucha po zjedzeniu obiadu dla całej rodziny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1537
Więc chętnie bym pozostał przy takim modelu żywienioowym, ale nie za cenę zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
stinger88
z treningów ledwno wychodzę. Mogę wiedziec jaka minimalna ilośc ww jest bezpieczna dla osób które trernują siłowo?


co to znaczyy BEZPIECZNA ... ?

jesli sie dobrze domyslam mam na mysli efektywna
jesli tak to 120-150 g dla tych chcacych budowac miesnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SIŁOWNIA DOMINATOR ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI

Następny temat

Mistrzostwa Polski ADCC Submission Fighting - Szczecin 2013

WHEY premium