SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy do treningu na rzeźbe + ju jitsu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12851
Witam. Na dniach zaczynam treningu ju-jitsu oraz siłownię. Ju-jitsu 4x tygodniowo (1 raz to około 1,5-2h orazy siłownię - 2x tydzień po około 2h za jednym razem. Mam tzw. grube kości i przy 178cm aż 90kg wagi - ale wygladam jak przecietny nastolatek wazacy ok 75kg. Kożystajac z tego faktu chciałbym ćwiczyć na siłę oraz rzeźbę. Prosze o info jakie suplementy Olimpu mam kupić oraz o ułożenie planu na siłownie. Same suple nie wystarczą - bo planu sobie nie ułoże, a jak bedzie plan to i bedą sumple i zarobek dla Olimpu :) A lubie tylko Olimp, bo wczesniej zajadałem sie Osteoblockiem ;>

wujek dobra rada xD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
jablczan kreatyny + hmb + thermo speed

MASA SILA RZEZBA! POLECAM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
nie mozna robic sily i rzezby na raz...

najpierw dieta redukcyjna i spalanie tluszczu...potem cykl na sile...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
jak ktos zaczyna trenowac to jest w stanie jednoczesnie robic i sile i rzezbe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
a Ty dopiero zaczynasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
nie spali tluszczu tyle zeby stracic wage jesli bedzie jednoczesnie trenowal na silowni...wlasnie przez to ze zaczyna

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12851
no niestety dopiero zaczynam. Ale mlody jestem - 16 latek mam. Czyli co.. najpierw jazda na thermogenikach do zzutu masy i zrobienia ladnego ciałka a potem cykl na siłe na krecie ?

wujek dobra rada xD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skład nowości GAIN BOLIC

Następny temat

Suplementacja ciągła kreatyną

WHEY premium