To ja też coś zaproponuje

! ( mysle że pomysł Stronga do treningów 2 x w tyg jest dobrym rozwiązaniem , tutaj 1 trening o wys intensywności , a drugi o niskiej
-lub robić trening pleców np ciagle co 4 dni przy średniej intensywności ! ( po pewnym czasie przydała by się wtedy przerwa ) wtedy proponowałbym taki zestaw !
Trening I ( plecy )
-Podciąganie na drązku ( szeroki uchwyt-nachwyt ) 5x (8-12)
-Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie) 4x (8-12)
-Ściąganie drążka wyciągu w siadzie(szerokim uchwyt -nachwyt)4x(8-12)
-
Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim 4x(8-12)
Jeśli byś się zdecydował na 2 treningi w tyg !!
Trening I (plecy ) -wys intesywność
-Podciąganie na drązku ( szeroki uchwyt-nachwyt )nawet do 5x
-Podciąganie sztangi w opadzie (wiosłowanie)
-Ściąganie drążka wyciągu w siadzie(szerokim uchwyt -nachwyt)
-Martwy ciąg
Trening II ( Plecy ) -niska intensywnośc
-Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie do klatki (szeroki uchwyt )
-Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie do karku ( szeroki uchwyt )
-Podciąganie sztangiek w opadzie
Trening na barki tak samo jak anar ( b. dobry )
To tylko propozycja !- moze ktoś bardziej doświadczony ci pomoże ??
Pozdrawiam !
Zmieniony przez - soldierr w dniu 2004-06-30 20:35:26