Cześć,
Chcę połączyć ćwiczenia siłowe z bieganiem i zastanawiam się jak to powinno prawidłowo wyglądać. Co do moich celów to zależy mi na budowaniu siły i nie chcę rezygnować przy tym z biegania. Czy bieganie dwa razy w tygodniu i ćwiczenia siłowe dwa razy w tygodniu przyniosą poprawę sylwetki i budowanie lepszej kondycji? Np. Poniedziałek bieganie 30 minut, wtorek fbw, 3 serie po 10-12 powtórzeń, środa bieganie 30 minut, czwartek fbw 3 serie, 10-12 powtórzeń. W dni wolne planuje wyrabiać 10 tyś kroków. Czy to wygląda sensownie? Czy coś przydałoby się zmienić?
Chcę połączyć ćwiczenia siłowe z bieganiem i zastanawiam się jak to powinno prawidłowo wyglądać. Co do moich celów to zależy mi na budowaniu siły i nie chcę rezygnować przy tym z biegania. Czy bieganie dwa razy w tygodniu i ćwiczenia siłowe dwa razy w tygodniu przyniosą poprawę sylwetki i budowanie lepszej kondycji? Np. Poniedziałek bieganie 30 minut, wtorek fbw, 3 serie po 10-12 powtórzeń, środa bieganie 30 minut, czwartek fbw 3 serie, 10-12 powtórzeń. W dni wolne planuje wyrabiać 10 tyś kroków. Czy to wygląda sensownie? Czy coś przydałoby się zmienić?
Krzysztof Piekarz