SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie + czwiczenia silowe.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4573
Zacznę od celu. Mam na celu poprawić kondycję, zredukować tłuszczyk,nabrać troszkę siły.

W związku z tym od 2 tygodni "ruszyłem dupę". Ćwiczę 6 razy w tygodniu.
Środa:Rozciąganie,wymachy tak do 10min
Pompki zwykłe (5 serii z planem 100 pompek)
AW6 (3 serie po 8 powtórzeń wraz z każdym tygodniem będę dokładał 2 powtórzenia.)
Pompki odwrotne
Małe rozciąganie
Zajmuje tak z około 40 min
Czwartek: Bieg
Rozgrzewka potem 30 min spokojnego truchtu.
Po 30 min truchtu 5 biegów tak na 90%(30s biegu,90s marszu)
Troszkę rozciągnąć i to wszystko.
Zajmuje 40-50min

No i tak na przemian ćwiczenia z środy i bieg. Poniedziałek wolny bez żadnych ćwiczeń.

No i tu mam kilka pytań.
1.Potrzebuję dobrego ćwiczenia (na własnym obciążeniu) na plecy niestety podciąganie na drążku odpada ponieważ za pierwszym razem daje radę 2-3 razy a potem to już po półtora raza.
2.Czy bieganie takie jakie opisałem wyżej pomoże mi zredukować tłuszczyk(nie ma go za dużo). Oraz czy te biegi na 90% przyniosą na dłuższą metę jakieś bony.
3.Czy ćwiczenia na siłę które napisałem wyżej przyniosą wzrost mięśni.
4.Jakie robić pompki na dolną część klatki piersiowej to znaczy pod sutkami i ich okolica.
5. Ile dziennie wody wypijać przed i po treningu i czy to ważne .

Diety nie posiadam po prostu zrezygnowałem z słodyczy i napoi gazowanych typu Cola.(zamieniłem na wodę smakową niegazowaną)

Oraz ostatnie pytanie czy ten plan tak jak jest przyniesie efekty po np 2-3miesiącach(czy będą widoczne).

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Zmieniony przez - Pyra w dniu 2013-07-29 18:43:48

Zmieniony przez - Pyra w dniu 2013-07-29 18:44:45

Zmieniony przez - Pyra w dniu 2013-07-29 18:52:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
proszę wypełnić ankietę działu.
Nie widzę tutaj planu treningu siłowego?

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mma i bjj ,czy coś jeszcze?

Następny temat

Czy taki plan treningowy może być ?

WHEY premium