Szacuny
87
Napisanych postów
196
Wiek
36 lat
Na forum
9 lat
Przeczytanych tematów
10320
Mnie najbardziej dziwi jak pisali ze kreatyna bardzo zdrozeje bo surowiec sie konczy bezpowrotnie... A tu cena sporo w dol poleciala i jakos ucichlo...
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
12449
Napisanych postów
161900
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1240296
mordki, to nie marketing ani konczacy sie surowiec, tylko problemy z dostępnością do surowca:) to byly czasy pandemii, gdzie niestety byl problem z wszelkimi towarami wtedy. Obecnie temat ucichl wiec i cena jest stabilniejsza. Chinczyki nie zamykaja sie na swiat na 4 spusty to i przeplyw towarow jest regularny. Wystarczy mala wojenka na lini Chiny-Tajwan i zobaczycie jak znowu na rynku bedzie panika z podstawami jak leki, chipy itd. A ze alternatyw wciaz niema, to jestesmy zdani na to co przyplynie
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6313
Napisanych postów
78036
Wiek
40 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
767015
Według mojej wiedzy będzie droższa. Zapasy już się powoli kończą. Wiele większych firm miało spore zapasy surowca. To samo w przypadku białka serwatkowego. Podtrzymuje więc swoje zdanie w tym temacie
Jak jest możliwość zrobić jakieś zapasy na przyszłość, jeszcze po niższej cenie, to warto jest to zrobić. Oczywiście w przypadku, gdy ktoś stosuje duże ilości białka serwatkowego. Kreatyna nawet w przypadku wyższych cen i tak wystarczy na długi okres, więc nie będzie to robiło specjalnej różnicy.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
12449
Napisanych postów
161900
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1240296
dokladnie w przypadku kreatyny raczje nikt tutaj zbytnio nie bedzie marudzic%) jednak jak ktos wrzuca po 100-150g bialka w diecie z prochu, co u mnie sie czasem zdarza, to juz nieco szarpnie po kieszeni, ale patrzac na utrzymujace sie ceny drobiu, czy miesa, radczej kazdy bialkowy produkt obecnie dosc sporo kosztuje. Patrzac na to jak ludzie potrafia wydawac 4-5 zł za porcje 20-35g bialka w formie jogurtu do picia, to tym bardziej taka odzywka nie bedzie wychodizla drozej.
700g plusa kosztuje 59 zl - daje nam to 550g czystego bialka, co w przeliczeniu na porcje 30g (czystego bialka, nie prochu) daje nam okolo 3,3 zł za porcje :) wiec jeszcze tragedii nie ma a jak podksocza odzywki, to produkty hight protein tez
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
34752
Napisanych postów
25177
Wiek
44 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
282663
W przypadku supli sprawa fajnie się potoczyła bo przecież ceny były chore całkiem niedawno a teraz mniej wiecej wszystko potaniało i to sporo , w przypadku spożywki i innych produktów niestety spadek inflacji , poprawa sytuacji na rynku nie spowodowała obniżki cen bo jak ceny wystrzeliły ponad rok temu tak stale się utrzymują . Jak robiłem zakupy przed swietami to porównałem sobie cene oliwy ( teraz płaciłem 61 litr) a patrzyłem na paragon z okresy przed wakacjami i ta sama oliwa w tym samym sklepie kosztowała 39.50 :) a to tylko oliwa :D
Szacuny
525
Napisanych postów
1516
Wiek
27 lat
Na forum
7 lat
Przeczytanych tematów
22239
Z myślą byle by gorzej nie było, też jestem tego samgo zdania. A jak jest okazja, to i zakupy trzeba zrobić, ale też, z rozsądkiem, póki na tym niestabilnym rynku jest okres do tego sprzyjający :)
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
12449
Napisanych postów
161900
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1240296
Polak zawsze sobie jakoś daję radę lepiej lub gorzej ale zawsze do przodu:) ogólnie jeżeli ceny odżywek by tylko rosły te szczepu biedy ale faktycznie tutaj jeszcze troszeczkę walczymy z tą inflacją i produkty żywnościowe też mocno trzymają się wyższych cen. W innym przypadku by była lekka motywacja do tego aby bardziej korzystać z produktów żywnościowych i dopinać makrosy ze źródeł białka konwencjonalnych. No i nie ukrywajmy odżywka jest również produktem który wybieramy gdzieś tam ze względu na Wygodę