SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening push/pull - ocena

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6925 Napisanych postów 63312 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 787672
Monohydrat bym się jakoś szczególnie nie przejmował marką, możesz wziąć tylko jakąś znaną firmę czyli taką powszechną w sklepach i nie będzie problemu.
Monohydrat to dość tani suplement i raczej nie ściemniają na tym producenci.
Możesz sobie wziąć monohydrat choćby z allnutrition i zobaczysz, że będziesz zadowolony z zakupu. Miałem jakiś czas temu i byłem zadowolony https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION-p66600409.html poszukaj pod tym linkiem i wybierz odpowiednią kretaynę dla siebie na bieżące potrzeby.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4429
Witam a czym zastapic uginanie nog na maszynie dysponuje tylko wolnymi ciezarami moze byc tzw żuraw?
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6925 Napisanych postów 63312 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 787672
Tak żuraw to doskonałe ćwiczenie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 166
Odgrzebię temat żeby nie zaczynać nowego. Te 4 lub 3 Serie robimy stałym cieżarem?
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6375 Napisanych postów 79319 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774967
Plan treningowy po wprowadzeniu korekt wygląda dobrze, więc jak najbardziej możesz się tego trzymać. Ewentualnie zawsze możesz również wrzucić filmiki z ćwiczeń wielostawowych/złożonych żebyśmy zobaczyli jak to wygląda pod kątem technicznym i ewentualnie zasugerowali jakieś zmiany.

Nawiązując do polecanej kreatyny, to nie będzie to miało znaczenia jaką jej formę wybierzesz. Jak najbardziej może to być najtańszy monohydrat, który swoją drogą jest najlepiej przebadaną formą kreatyny. Np. SFD Nutrition.

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenig 3 x w tygodniu do oceny

Następny temat

Dzielenie treningu

Shoty
Polecane artykuły