Siema, mam 20 lat, 185 cm wzrostu, ważę 84kg i zastanawiam się nad wyborem celu treningowego. Sugerując się opinią znajomych wypada na redukcje tkanki tłuszczowej. Trenuję od około 4 miesięcy 3 razy w tygodniu. Zamieszczam mój plan treningowy do oceny oraz możliwej modyfikacji. Odnośnie diety podchodziłem do tego tematu pobłażliwie ale z tego co widzę trzeba podejść poważnie do sprawy.


Krzysztof Piekarz