Mam 22 lata i trochę zaniedbane fizycznie ciało. ZERO jakiegokolwiek sportu... Miałem do tej pory siedzącą pracę, zero ruchu.
Zaczynają mi już powoli doskwierac kolona, kark, źle się czuje...
Jak mam się za siebie zabrać, cvo zrobić, od czego zacząć.
Wiem że w internecie jest mnóstwo róznych tematów i właśnie w tym problem.. jest ich za dużo do studiowania dlatego tez wolę tu napisac co mnie trapi.
Coraz bardziej zaczyna mnie bolec kark z bez ruchu i wgl reszta.
Mam tak od razu zacząć biegać ? jakie cwiczenia na górną część ciała. jak rozruszac kark zeby jakoś go ogarnąć
proszę o rozsądne odpowiedzi. z góry dzięki
Zaczynają mi już powoli doskwierac kolona, kark, źle się czuje...
Jak mam się za siebie zabrać, cvo zrobić, od czego zacząć.
Wiem że w internecie jest mnóstwo róznych tematów i właśnie w tym problem.. jest ich za dużo do studiowania dlatego tez wolę tu napisac co mnie trapi.
Coraz bardziej zaczyna mnie bolec kark z bez ruchu i wgl reszta.
Mam tak od razu zacząć biegać ? jakie cwiczenia na górną część ciała. jak rozruszac kark zeby jakoś go ogarnąć
proszę o rozsądne odpowiedzi. z góry dzięki


Krzysztof Piekarz