olotraperWszystkiego najlepszego w dniu urodzin!Jakieś fatum, mam dzisiaj temperaturę, kaszlę i smarkam. Poranna waga 97.2 kg.
1
Ilość wyświetleń tematu: 5527
olotraperWszystkiego najlepszego w dniu urodzin!Jakieś fatum, mam dzisiaj temperaturę, kaszlę i smarkam. Poranna waga 97.2 kg.
Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/
przekaż 1% podatku
Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/
przekaż 1% podatku
raz daje np. Paprykę słodką i wędzona i sól, innym razem czosnek i jakieś zioła, ostatnio robiłam z koperkiem.
Wszystko robi się łatwiej i szybciej, dodatkowo można nastawić cały obiad i wyjść z domu a po powrocie wszystko gotowe
Jeśli ktoś ma możliwości finansowe i dużo gotuje to ja tego typu sprzęt polecam.Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/
przekaż 1% podatku
Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/
przekaż 1% podatku
Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/
przekaż 1% podatku
Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/
przekaż 1% podatku
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły