SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dalsza redukcja?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6375 Napisanych postów 79319 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774967
Myślę, że poziom tkanki tłuszczowej jest już na tyle niski, żeby myśleć o budowaniu masy mięśniowej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35339 Napisanych postów 27727 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288158
OD 12 grudnia i zdjecia poprzedniego zbyt wielkiej różnicy nie widac jednak jestes na takim poziomie BF ze już teraz wszystko wolno idzie więc jeśłi czujesz się na siłach , organizm nie wysyła sygnałów ze ma dosć i ze jest przemęczony to można ciągnąć dalej redukcje , jednak jeśli gdzieś już zaczyna się pojawiac większe zmeczenie , rozdrażnienie , podjadanie lub sama reduckja trwa zbyt długo to warto zrobić przerwę na regeneracje a potem po przerwie dociąć bardziej bo niby wszystko wyglada całkiem fajnie ale to jesczcze nie jest to .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1810
Jak już jestem blisko celu , to ciągnę dalej
Od 13.12 do 1.01 byłem na 3200kcal (moje zero) dodatkowo święta i alko
Dopiero od
1.01 do 15.01 dalem na 2900kcal i od
15.01 do dziś trzymam 2700kcal
Regeneracja bardzo dobra ,zmęczenia brak a bym nawet powiedział że kondycja i siła na plus

Trening 4x w tyg

Cardio 4x30 min po treningu (145-150 puls)
2x hiit w dni wolne od treningu. max 20min
Kroki 15tys

Leci bardzo powoli jak widać i nie wiem czy zejść niżej z kcal ?




Zmieniony przez - Gnusmas00 w dniu 2022-02-05 14:10:18

Zmieniony przez - Gnusmas00 w dniu 2022-02-05 14:11:37
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1810
Dziś rano na spięciu





Zmieniony przez - Gnusmas00 w dniu 2022-02-12 13:55:24
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6375 Napisanych postów 79319 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774967
Poziom tkanki tłuszczowej jest już dość niski i spokojnie pozwala nad zmianą celu na budowę masy mięśniowej. Osobiście bym dociągnął cykl treningowy do końca lutego, tak aby na okres majówki zrobić sobie odpoczynek i strategiczne roztrenowanie. Myślę, że może być to dobra chwila żeby trochę odpocząć od treningów i diety. Następnie lekko dodatni bilans energetyczny i budowa masy mięśniowej. Może również warto będzie wprowadzić jakieś zmiany w treningu, aby zaskoczyć mięśnie i układ nerwowy nowym bodźcem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3501 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
Jeśli siła się utrzymuje i bardzo się czujesz, ale jest progres, choć minimalny to bym zostawił tak jak jest.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie posiłku dzień wcześniej

Następny temat

Zawody - zbijanie wagi

electro
Polecane artykuły