sorry , zpaomnialem napiosac, ze cwicze tylko 3 z tych cwiczen na dana partie w danym dniu, po 4 serie kazda
powtorzenia 12-10-8-6
moj blad, i jeszcze raz sorry,
chyba nie jestem taki glupi, zebny cwiczyc wszystko na raz, tylko to jest dla odmiany, miesiac np. robie na klate prosta, skos,rozpietki, wypychanie,
a potem coi innego okej!!!
prosze o odpisanie predkie !!!!!!
Multipower
powtorzenia 12-10-8-6
moj blad, i jeszcze raz sorry,
chyba nie jestem taki glupi, zebny cwiczyc wszystko na raz, tylko to jest dla odmiany, miesiac np. robie na klate prosta, skos,rozpietki, wypychanie,
a potem coi innego okej!!!
prosze o odpisanie predkie !!!!!!
Multipower