Panie i panowie, chciałbym abyście podzielili się ze mną waszymi pomysłami na posiłki łatwe, wysoko kaloryczne a zarazem nieduże objętościowo.
Wszystko jest mile widziane, poczynając od śniadania aż po kolację!
PS. Jestem świeży na forum, nie wiem czy taki post już tu był ale proszę bez hejtu oraz o konkretne odpowiedzi. Dziękuję!
Wszystko jest mile widziane, poczynając od śniadania aż po kolację!
PS. Jestem świeży na forum, nie wiem czy taki post już tu był ale proszę bez hejtu oraz o konkretne odpowiedzi. Dziękuję!
Krzysztof Piekarz