SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makaron COMBINO

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 526
Witam Wszystkich
Mam pytanie odnośnie makaronu COMBINO spaghetti, może dla niektórych będzie to śmieszne ale wole być pewny. Czy Waszym zdaniem ten makaron jest pełnowartościowy i czy można spokojnie wprowadzić go do diety? np. zamiast kaszy gryczanej. Niżej umieszczę zdjęcia o jaki makaron mi chodzi i jego skład.
Niby jest opisany jako makaron z semoliny z pszenicy twardej. Może zawierać jaja i soję. Pytanie po co te jaja w składzie? nie chciałbym jeść jakiegoś mało wartościowego jajecznego. Biedronkowy PASTANI ma w składzie tylko: semolina z pszenicy durum i taki aktualnie jem ale dostałem akurat kilka paczek tych COMBINO i zastanawiam się czy są tak samo wartościowe.
Wybaczcie za moje wypociny ale chciałem wszystko opisać, bo niestety nie znalazłem odpowiedzi.

Zdjęcia makaronu COMBINO:






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
kasza gryczana jest produktem niskoprzetworzonym i będzie wartościowsza, posiada więcej błonnika, wolniej trawiona, więcej mikroelementów (bez szczegółów), taki makaron można oczywiście dołączać, ale nie opierać na nim swojej diety, można wrzucić np. w posiłu potreningowym, jednak jest to już produkt o dość wysokim stopniu przetworzenia z oczyszczonej mąki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 526
DJ_DoDo
kasza gryczana jest produktem niskoprzetworzonym i będzie wartościowsza, posiada więcej błonnika, wolniej trawiona, więcej mikroelementów (bez szczegółów), taki makaron można oczywiście dołączać, ale nie opierać na nim swojej diety, można wrzucić np. w posiłu potreningowym, jednak jest to już produkt o dość wysokim stopniu przetworzenia z oczyszczonej mąki


Dziekuje za odpowiedź.
Hmm a jakie masz zdanie na temat tego makaronu? tak samo lipny jak ten wcześniejszy makaron COMBINO spaghetti?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
to samo co w przypadku poprzedniego, produkt z oczyszczonej mąki żeby było jasne - stosować możesz i wliczać z sukcesem i progresem, trzymając swoje kcal, ale kasza jest wartościowszym produktem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 2 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 526
DJ_DoDo
to samo co w przypadku poprzedniego, produkt z oczyszczonej mąki żeby było jasne - stosować możesz i wliczać z sukcesem i progresem, trzymając swoje kcal, ale kasza jest wartościowszym produktem


Dziekuje za profesjonalne wytlumaczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sosy i syropy z małą ilością cukru i kalorii

Następny temat

Wasze przykładowe posiłki (Wysoko kaloryczne)

WHEY premium