Siemka. Wiem, że nie mam sie zbytnio czym chwalić, bo troszke jednak zmasowany jestem ;) Napiszcie co sądzicie i zmotywujcie mnie odpowiednio do cieższej pracy, bym tak się na siłce nie lenił ;)
~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~
Ilość wyświetleń tematu: 3224
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...:::SFD FighT CluB:::...
ELICIARZE NASZYCH ZDJĘĆ: Veter, PePoNeNt & Crombie
ich ocena = dobro najwyższe
SpecjALista w Dziale Nasze Zdjęcia, MODERATOR Działu POLITYKA na insomnia.pl
-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

-=®| Eyden |®=-
"...pieprzę ten wyścig, zatrzymam się tu... pozostając czysty..."
~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły