SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

plecki i bareczki moje ;)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5946


Siemka. Wiem, że nie mam sie zbytnio czym chwalić, bo troszke jednak zmasowany jestem ;) Napiszcie co sądzicie i zmotywujcie mnie odpowiednio do cieższej pracy, bym tak się na siłce nie lenił ;)

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5946
Prawa łapka tylko się tak wydaje, że jest większa. W tle wisi plakat na ścianie i dzięki temu mam tam większą górke na bicepsie ;) Mieżyłem obie łapki i jest ta sama wielkość. A co do przedramion to nie wiem czemu są takie małe. Siły mam w nich bardzo dużo i ćwicze wiekszym na nie ciężarem niż koledzy z większymi przedramionami ;)

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajne ..jak możesz to daj inne fotki ..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5946


.........mam nadzieje, że zdąże jeszcze przed lipcem nieco się poprawić ;)

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2135 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5191
nie no wielki janie bardzo ladna masa, chociaz sam preferuje rzebe, to jednak na zywo na bank sie to za***iscie prezentuje... SOG

...:::SFD FighT CluB:::...

ELICIARZE NASZYCH ZDJĘĆ: Veter, PePoNeNt & Crombie ich ocena = dobro najwyższe
SpecjALista w Dziale Nasze Zdjęcia, MODERATOR Działu POLITYKA na insomnia.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kawał chłopa. przydało by sie podrzeźbić ale masa jest f hooy wielka. łapaj soga
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
No masa jest, ale troche jej zaa duzo. Na lato bedzie wygladalo nie ciekawie. Wielkie ramiona - widoczna nieproporcja dosc spora. Ale idzie to naprawic. No i stosunek przedramion do ramion troche zbyt duzy jak na moj gust
Troche do poprawy jest, ale i tak spory koles z Ciebie
Pozdrawiam !

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1716 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13338
goood , ale za dużo tłuszczu. Bierz się za areoby

pozdrawiam
+Cahir+

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10147
mam podobne zdanie do Cichego-koxa

POrzezb sie.. masa to nie wszystko bo talia Ci sie zalala... i troche za wiele tluszczu.. skup sie na proporcjach a nie na ciezarach..

Soga daje bo sie nalezy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6096
Masa owszem jest, ale proponował bym się troszkę porzeźbić na lato

-=®| Eyden |®=-
"...pieprzę ten wyścig, zatrzymam się tu... pozostając czysty..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 656 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5946
Dzięki za opinie..........właśnie na rowerek wychodze i ostro się za rzeźbę zabieram ;) Po miesiącu wstawie tu kolejne fotki (będą dużo lepsze ;)

~ nie cierpię czarnuchów, pedałów i wazeliniarzy ~

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 847 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12646
Mase ok, wyrzezbisz sie (jak zdazysz) i bedzie baardzo ladnie

--|||||||----165------|||||||--
_________________________________

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szabla i stypek

Następny temat

fajna babka

electro
Polecane artykuły