SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening barków

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 590
Cześć, ostatnio zacząłem robić wzniosy bokiem 8kg x10 I od razu 6kg x10 3kg x10 2kg x10 (taka rampa jako jedna seria) Ma to sens ? Czy lepiej robić normalnie jednym ciężarem powiedzmy po 10 powtórzeń?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17767 Napisanych postów 133525 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467603
W sensie robiłeś drop serie ? Bo tak z twego postu wynika. Drop serie są dobre dla osób co już mają pewne doswiaczenie, ale na tak małych cieżarach nie wiem czy jest sens je robić


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2020-02-17 21:55:46

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 590
Narazie taki ciężar wziąłem bo zależy mi zeby każde powtorzenie bylo dobrze technicznie, a poza tym barki palą jak cholera po takiej serii wiec chyba jest wystarczający narazie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 125
Skup się na stopniowym zwiększaniu objętości
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35339 Napisanych postów 27723 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288151
Napisz cos o sobie ( ankieta ) nie wiadomo jaki staż - nic nie wiemy o tobie , Rozpisz też swój trening prawidłowo.
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 162293 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243422
Cześć, ostatnio zacząłem robić wzniosy bokiem 8kg x10 I od razu 6kg x10 3kg x10 2kg x10 (taka rampa jako jedna seria) Ma to sens ?

ma sens, jest to tzw. drop seria, jednak nie stosowalbym tego typu tehcniki wykonywania serii co trening, a opcjonalnie raz na jakis czas.

osobiscie bym wykonywal standardowa progresje
ja robie tak
1 seria 20% obciazenia pare rchow na rozgrzewke
2 seria 40% obciazenia 5 ruchow
3 seria 60% obciaenia 2powtorzenia
4 seria docelowa 100% obciazenia na 8 ruchow (oznacza to, ze te 100% dotyczy maksa na 8 ruchow, a nie maksa na 1 prawidlowy ruch)
5 seria z olei to zejscie 80% obciazenia z serii 4 i rowniez docelowo okolo 8 ruchow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy plan po 6 miesiącach.

Następny temat

Trening interwałowy

electro
Polecane artykuły