witam!
Za miesiąc z hakiem wyjeżdżam do Londynu do pracy.
Dużo ćwicze na mase i nie chce tego stracić, więc będę robił chociażby pompki, brzuszki, ugięcia ramion co wieczór przez 30 dni.
Odżywiać będę się słabo bo będzie to jazda na jakiś zupkach chińskich.
Nie chce stracić mięśni ani na wadze więc potrzebuje odżywek na miesiąc!!
Domyślam się, że jakiś gainer, białko, vitaminy, może glukoza...
Ale prosił bym o napisanie jakieś konkretnej rozpiski 30 dniowej.
Pozdrawiam
Za miesiąc z hakiem wyjeżdżam do Londynu do pracy.
Dużo ćwicze na mase i nie chce tego stracić, więc będę robił chociażby pompki, brzuszki, ugięcia ramion co wieczór przez 30 dni.
Odżywiać będę się słabo bo będzie to jazda na jakiś zupkach chińskich.
Nie chce stracić mięśni ani na wadze więc potrzebuje odżywek na miesiąc!!
Domyślam się, że jakiś gainer, białko, vitaminy, może glukoza...
Ale prosił bym o napisanie jakieś konkretnej rozpiski 30 dniowej.
Pozdrawiam
-------
Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides
Krzysztof Piekarz

