SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjeżdżam do Londynu, jakie odżywki???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
taaaaa... w londynie suple!! byłem w sklepie na oxford street i na angel station i ceny kosmos!! płacisz jak za złoto!! lepiej zabrać w bagaż z polski!

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jak tam sie zarabia w kosmos to i cene droższe

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
kurde to mi zryliscie leb ostro....................ja jade tam na rok tylko nie wiem czy do londynu czy tez moze do walii albo szkocji nie wiecie jak ceny jedzenia? jeden plus to taki ze bede robic w hotelu i tam pracodawca zapewnia jedzenie na caly dzien wiec jesli cos to dokupie tylko a i supli biore cala walizke pewnie jak dla mnie to koniecznie z 10-15 paczek aminoanabol pq i z 15 kilo bialka a reszte jakos kupie moze jakies zapasy glutaminy i ciul wie czego jeszcze bo chyba wegle nie sa tam tragicznie drogie?

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym bardziej zainwestowal w gainera a nizeli w bialko :} kup sobie 2x3kg xxl'a (wyjdzie ci jakies 160PLN) i bedizesz mial odzyke na calego miecha (180g dziennie z mlekiem i bedize ok)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 914
co wy gadacie?? wlasnie jestem w angli, robie pod londynem, wszystkie suplementy mozna zamowic przez internet bez zadnego problemu-ja tak robie. Trzeba miec tylko karte kredytowa no i oczywiscie cos na koncie, dostawa w 2 dni...w przeliczeniu na plny wcale nie ma duzej roznicy a zarabia sie duzo szybciej... wiec daj sobie spokoj z 'chinszczyzna' i zainwestuj w cos normalnego!!

"przejdźmy od słów do czynów"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no on chce tak zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
kur.a myślałem że będzie jak w Stanach **** ****

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
czyli mieszanke weglowodanow i bialka brac tak?
nie wystarczy 3 razy dziennie po 30g?
to wychodzi na miesiac 3kg.
jak to wychodzi cenowo??

aha i co brac po cyklu kretki zeby nie miec spadkow, glutamine????

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 914
http://www.monstersupplements.com to jest przykladowa stronka z cenami suplementow na rynku UK. Wezmy na przyklad Meaga Mass Weidera 3.0 kg ktory kosztuje £20, biorac pod uwage ze w Angli bedziesz zarabial nie mniej niz £4-5 (zalezy czy leglnie), bedzie Cie to kosztowalo ok. 4 godzin twojej pracy gdzie w Polsce musialbys tyrac kilka dni. Jak poszperaz dobrze w necie to moze jeszcze taniej cos dorwiesz...powodzodzonka

"przejdźmy od słów do czynów"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1448
lepiej kupic tam to 3kg weidera czy zabrac z Polski??
Bede robil nielegalnie, ale w jakies tam piekarni czy cos, po znajomosci stawka jest ponoc minimalna 7 funtow za godzine!!

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Hi-tec Bv=125 3 białka w 1. Dobry produkt?

Następny temat

Pilnie Potrzebna Pomoc!

WHEY premium