SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wyjeżdżam do Londynu, jakie odżywki???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1448
witam!

Za miesiąc z hakiem wyjeżdżam do Londynu do pracy.
Dużo ćwicze na mase i nie chce tego stracić, więc będę robił chociażby pompki, brzuszki, ugięcia ramion co wieczór przez 30 dni.
Odżywiać będę się słabo bo będzie to jazda na jakiś zupkach chińskich.
Nie chce stracić mięśni ani na wadze więc potrzebuje odżywek na miesiąc!!

Domyślam się, że jakiś gainer, białko, vitaminy, może glukoza...
Ale prosił bym o napisanie jakieś konkretnej rozpiski 30 dniowej.

Pozdrawiam

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
dobrze sie odzywiaj i wystarczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1448
Tylko chodzi o to, że tam jest bardzo drogo, a ja chce przywieźć dużo kasy do Polski więc będę tam się ograniczał z jedzeniem.
Na bank duzo schudne jak nie bede dobrze jadl.
Dlatego mi sa potrzebne te odzywki zeby dostarczyc organizmowi substancje odzywcze co dnia

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
możesz inwestować w produkty Sana, jak na tamten rynek nie wypadają najgorzej

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62148
ja też spadam koło londa(40km) tylko za 1,5miecha i już łapie depre bo jade na 2miechy ,a z tego co wiem jedzonko tam jest zaj.....e drogie i właśnie mam pytanko odnośnie cen i co tam można dostać

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 260 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6605
Spoko chlopaki nie martwcie sie - głodowki sa w modzie...
Moj kumpel byl w zeszlym roku u ich irlandzkich braci :]
Dieta:
Sniadanie - zupki
za@#$@#$234 - inaczej praca praca praca :)
Kolacja - soczysta zupka ponownie

Wrocil zupelnie inny czlowiek
Przed 85 kg
Po 65 :]
Powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12420
ja rok temu wyjechałem 113kg, wróciłem po 2m-cach to ok 100kg wazyłem
P>S i wróciło 13 kg obywatela mniej....heheheh

koks20, a w zasadzie 21

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
a nakup jak najwięcej gainerów... np. mct olimpowy albo massXXL treca... tani i dobry i wcinaj go cały czas...

Willhelm

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 468 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1448
przykro mi z powodu waszych spadkow ale to nie kącik zażaleń :PPP
wiem ze bede mial spadki wiec dlatego jakies srodki trza kupic...
hm, czyli gainery i bialko?

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tez spadam do londynu za 1-2 miechy ale napewno opłace sobie tam siłke i jesć musze to dla mnie podstawa egzytencji a reszta mnie ***ie, jade pracować uczyc sie angla do tego siłka z siłki nie zrezygnuje nigdy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 62110
ale chces zkupić w Polsce czy w GB?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko Hi-tec Bv=125 3 białka w 1. Dobry produkt?

Następny temat

Pilnie Potrzebna Pomoc!

electro
Polecane artykuły