SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywki i suplementy na masę, jakie?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 508 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4342
Witam zastanawiam się jakie kupić suplementy na moją pierwszą masę. Kupiłem już białko bo jestem wegetaarianinem i brakuje.Czy carbo będzie dobrym pomysłem? Bo dzięki temu wyjdzie mi dodatni bilans kcal? No i zupełnie nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z kreatyną czy brać ją od samego początku czy może zacząć brać ją po jakimś czasie treningu?


Zmieniony przez - Pondro02 w dniu 2019-11-30 08:41:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 508 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4342
Nie no zobaczę jak będzie z tym białkiem wege na dłuższą mete a jak nic się nie zmieni to zobaczę te białko pure
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 508 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4342
I nie wiem czy z takim bf wchodzić na masę
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
Pierwsze to powinienes napisac cos o odżywianiu , bf to my nie wiemy jaki masz a jak kupiles bialko zwierzęce to takim wegetarianinem nie jestes
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 278 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3490
Wrzuć swoją fotę, ocenimy czy warto masować czy wjechać na redukcje. Później będziemy myśleć dalej :) Moim zdaniem carbo to wyrzucone pieniądze w błoto, lepiej już sobie wrzucić np chleb w to miejsce, też łatwo wjeżdża, a nie jest to jakiś syf w prochu:). Warto kupić, jeżeli na prawdę masz problemy ze zmieszczeniem dużej ilości jedzenia- i tylko wtedy. Co do kreatyny, to złota zasada- ciągła suplementacja 5g dziennie- i tyle, nic więcej. Z suplementów jakie możesz sobie kupić, to głownie witaminy jeżeli jesz mało warzyw (niestety minusem jest tego, że kompleksy witaminowe często wykluczają same siebie jeżeli chodzi o przyswajalność), jakąś omegę można dorzucić, coś na pobudzenie w gorsze dni (polecam kofeinę w kapsach). Pamiętaj, że tu dieta gra główną rolę, suplementy są najmniej ważne w tym wszystkim :)

Dziennik treningowy > https://www.sfd.pl/[DT]NewOne24_Forma_na_luzie.-t1196467.html
Instagram w budowie!: instagram.com/majnkebb

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 508 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4342
Jakoś tak wyglądam.morze faktycznie carbo się nie opłaca bo jakoś tam te 200 kcal dobie np slodzac kawę i odrzucając coś morze kromke chleba

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 508 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4342
Ważę 74 kg i jestem po 7 tyg redukcji więc narazie się chce psychicznie odbudować i jestem na utrzymaniu jeszcze 1 tyg i będę albo redukowal albo masowal
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 278 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3490
Masuj spokojnie :)

Dziennik treningowy > https://www.sfd.pl/[DT]NewOne24_Forma_na_luzie.-t1196467.html
Instagram w budowie!: instagram.com/majnkebb

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 508 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4342
Właśnie witaminy jakie polecisz? Dla wegetaarianina?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 278 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3490
Jak nie znasz swoich braków w diecie, to wal najprostszy kompleks witaminowy z sfd póki blackfriday siedzi :) Z kreatyna tak samo- najtańsza, najprostsza forma, monohydrat- bez żadnych wymysłów.

Dziennik treningowy > https://www.sfd.pl/[DT]NewOne24_Forma_na_luzie.-t1196467.html
Instagram w budowie!: instagram.com/majnkebb

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 508 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4342
No ale chyba jak kupie taki kompleks to będzie tylko po trochu z każdego nie lepiej kupić żelazo Wit d i omege 3?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
witaminy d3, k2 witamina c i b-komplex
jezlei jestes wegetarianinem, to smialo mozesz wcinac wszystkie witaminy bo zazwyczaj to sytetyki lub pochodzenia roslinnego, kwasy omega 3 bedziesz mial tylko z ryby, zazwyczaj z dorsza lub kryla, wiec tutaj tez spokojnie
zamiast carbo bym bral gainera, zaawsze to wiecej bialka, ktorego ci brakuje i mozliwosc na podbicie kalorii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Dziennik MM

Następny temat

Jaki plan treningowy i co jeszcze? Sześciopak

electro
Polecane artykuły