Witam
Mam problem związany z dużą dysproporcją siły pleców względem reszty ciała a mianowicie moge spokojnie zrobić 13-14 dipów ale 0 podciągnięć, czy powinienem przestać ćwiczyć inne partie i wyrównać najszersze czy starać się to robić równolegle a może postawić na nie duży nacisk tj. ćwiczyć je na każdym treningu.
Mam problem związany z dużą dysproporcją siły pleców względem reszty ciała a mianowicie moge spokojnie zrobić 13-14 dipów ale 0 podciągnięć, czy powinienem przestać ćwiczyć inne partie i wyrównać najszersze czy starać się to robić równolegle a może postawić na nie duży nacisk tj. ćwiczyć je na każdym treningu.
Krzysztof Piekarz

