Witam,
Ostatnio miałem robione badania cukru na czczo. Norma wynosi 77-99, mi wyszło 100 mimo, że dzień wcześniej prostowałem na prawdę ostro i nie powinienem mieć tak wysokiego poziomu. Niecały miesiąc przed badania miałem przerwę w treningach i jadłem co było w moim zasięgu, natomiast przed tą przerwą treningi, dieta i odżywki.
Teraz wracam do treningów i mam dietę "MŻ" (cel - zbicie wagi). Więc czy brane odżywki* nie obciążają trzustki? Nie chcę się nabawić cukrzycy...
Będę wdzięczny za rady i opinię ;)
*Odżywki:
- białko
- kreatyna
- beta alanina
- aminokwasy bcaa
Ostatnio miałem robione badania cukru na czczo. Norma wynosi 77-99, mi wyszło 100 mimo, że dzień wcześniej prostowałem na prawdę ostro i nie powinienem mieć tak wysokiego poziomu. Niecały miesiąc przed badania miałem przerwę w treningach i jadłem co było w moim zasięgu, natomiast przed tą przerwą treningi, dieta i odżywki.
Teraz wracam do treningów i mam dietę "MŻ" (cel - zbicie wagi). Więc czy brane odżywki* nie obciążają trzustki? Nie chcę się nabawić cukrzycy...
Będę wdzięczny za rady i opinię ;)
*Odżywki:
- białko
- kreatyna
- beta alanina
- aminokwasy bcaa
Krzysztof Piekarz