Siema mam pytanie,jak byłem na redukcji jadłem 1700kcal ale z czasem waga była już bardzo nieodpowiednia (niedowaga) więc postanowiłem zwiększyć do 2000/2100,i wyniku tej diety już przytyłem 3kg,i własnie chcę się zapytać co to jest to 3kg woda czy tłuszcz,.Od tygodnia stosuję kreatyne a słyszałem że od niej występuję zatrzymanie wody w organizmie.Chciałbym również dodać że od 1,5 tygodnia wykonuję ćwiczenia wielostawowe,a słyszałem że na początku efekty są szybkie i czy możliwe że to przytycie to przez mięśnie.
Tutaj chciałbym jeszcze napisać że jem 200g grillowanej piersi z kurczaka która ma wg.aplikacji fitatu 246kcal,stosuję również OMEGA3 w kapsułkach.

Tutaj chciałbym jeszcze napisać że jem 200g grillowanej piersi z kurczaka która ma wg.aplikacji fitatu 246kcal,stosuję również OMEGA3 w kapsułkach.

Krzysztof Piekarz