Witam ma pytanie odnosnie zmiany treningu . Jestem osobą początkującą ćwicze fbw i słyszałem ze mniej więcej 1 raz na miesią trzeba zmienić plan traningowy. Czyli np robiłem tak :
TRENING A :
Wiosłowanie sztangą
Wyciskanie na klate
Wznosy bokiem
Uginanie sztangielek na biceps
Wyciskanie francuskie
TRENING B :
Wiosłowanie jednorącz
Wyciskanie sztangielek na skosie
Wyciskane żołnierskie
Uginanie sztangi na biceps
Dipy
Czyli po 1 miesiącu mam wszystkie ćwiczeni zmienić czy jakoś mniej czy inaczej , prosze o odp
TRENING A :
Wiosłowanie sztangą
Wyciskanie na klate
Wznosy bokiem
Uginanie sztangielek na biceps
Wyciskanie francuskie
TRENING B :
Wiosłowanie jednorącz
Wyciskanie sztangielek na skosie
Wyciskane żołnierskie
Uginanie sztangi na biceps
Dipy
Czyli po 1 miesiącu mam wszystkie ćwiczeni zmienić czy jakoś mniej czy inaczej , prosze o odp
Krzysztof Piekarz