Zachęcacie, zachęcacie i chyba się skuszę, aczkolwiek jedynie kilka razy w tyg., bo niewątpliwie jest to pożeracz kasy.
Na ten moment chyba temat do zamknięcia, ewentualnie za jakiś czas mogę zdać relację czy wyrównanie siły i poprawna technika pomogły w moim problemie i być może będzie to inspiracją dla innych świeżaków, którzy zetkną się z podobną bolączką.
Dzięki za wskazówki i obiecuję odwiedzać co jakiś czas forum.
Zmieniony przez - Jiraiya1 w dniu 2018-07-15 14:36:56
Na ten moment chyba temat do zamknięcia, ewentualnie za jakiś czas mogę zdać relację czy wyrównanie siły i poprawna technika pomogły w moim problemie i być może będzie to inspiracją dla innych świeżaków, którzy zetkną się z podobną bolączką.
Dzięki za wskazówki i obiecuję odwiedzać co jakiś czas forum.
Zmieniony przez - Jiraiya1 w dniu 2018-07-15 14:36:56
2
