SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nierówne barki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Witam, mam problem z barkami, a mianowicie mam jeden wyższy od drugiego oraz co za tym idzie jedna łopatka wyżej niż druga. Co moge z tym zrobić mając dostęp praktycznie do całego sprzętu na siłowni (drążek hantle sztanga ławka obciążenie). Czy zwisanie na drążku po jakimś czasie może coś tu pomóc? Proszę o rady. Jeśli potrzeba moge zamieścić jakieś zdjęcie.

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
wiesz co? mi wyswietla nazdjeciu tylko jeden bark a drugi do połowy to i tak trudno cos powiedziec. jesli masz watpliwosci zgos sie do poradni wad postawy i nie kombinój bo albo to albo zle cos cwiczysz....

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
mało napisałes o sobie...

mozna gdybac, trenujesz cos jaki masz staz cwiczysz jakims planem jakie masz efekty staz... jesli nie cwiczysz moze korektywa ci pomoze ale jesli masz problemy z postawa poradnia wad postawy, lekarz i dopiero korektywa. nie wiem od czego to jest spowodowane bo nic nie napisales o sobie...

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Ćwicze około 2 lata. Przyrosty jak dla mnie są całkiem niezłe (przy 177 cm wzrostu 76-77 kg wagi). Duże robie drążka, robie także mc itd. Od około 0,5 roku robie planem fbw na siłe/mase. Co z tym zwisaniem na drążku?

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
drążek oczywiscie dobry na wszystko :) aczkolwiek trudno powiedziec o co chodzi w twoim przypadku moze zdjecie pomoze jednak....

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytałem na body-factory, że pomaga wyciskanie nad głowę hantlami. Na ile jest to prawdziwa informacja, nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Zdjęcie akutalnie mam takie. Trochę ucieło lewą ręke ale dysproporcje widać. A jak oceniacie ogólnie sylwetke? :)

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5372
coś słabo jak na 2 lata ale nie mi to oceniać, ważne że widzisz progres ... też tak mam i np: w wyciskaniu na klate czy w wiosłowaniu robię trochę krzywo, ja tego nie widzę ale ludzie na siłowni mi mówią jak stoją za mną, w dodatku jak mnie poprawiają to lopatka wbija mi się w lawkę (jedna) ide do lekarza to powiem ci co to jest ... tylko takie pytanie skierowanie na badania jest ważne ile ?? bo miną już miesiąc ;s u mnie to widać tak że jak stane prosto (jak na foto) to jedna kość odstanie na górnym barku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Zdjęcie robione wieczorem pod złym światłem to wiesz może niektórych zarysów nie ma tak jak w rzeczywistosci i robione słabym aparatem. Jeśli chodzi o postępy to od ponad pol roku sa spore (wczesniej nie mialem diety to tylko troche masy i siła szła)- biceps z okolo 33/34 na 36/37 itd. Jeśli chodzi o mnie to nie chce być WIELKI tylko dosyc naturalnie umiesniony wiec nie chce jakiegos bica 45+. A poza tym nie biore i nie brałem żadnych odżywek. Czyli ten drążek mam robić tak?

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5372
no drążek na pewno pomoże ... tylko oczywiście poprawnie technicznie, i osobiscie z ciekawości poszedłbym do lekarza dla świętego spokoju.

ewentualnie możesz robić tak jak u mnie typy na siłowni sztangę na klatę 2,5kg na lewą stronę o 5kg na prawą bo prawą mają mocniejszą

Zmieniony przez - zenek123121 w dniu 2012-09-04 21:43:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
A Ty zenek z ciekawości ile ćwiczysz już na siłowni?? Bo akurat jeżeli o mnie chodzi to jakimś kolosem nie jestem , ale w porównaniu do tego co było 2 lata temu (ważyłem może z 55 kg niedowaga itp) to zrobiłem wiele, a Ci którzy ważyli na początku przygody z siłownia z 70 to inna rozmowa bo moga większe wymiary zrobić przez te 2 lata. Na te barki będe robił techniczne podciąganie i zwisanie. Mój "mniej więcej" cel treningowy jest na zdjęciu. Jak myślicie jakie on może mieć wymiary i ile mi jeszcze do niego brakuje? Pzdr kulturystów:)

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
jpg

"Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas wziąć się za siebie

Następny temat

Ostatnie poprawki - porada

WHEY premium