Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Witajcie potrzebuje pomocy może mi doradzić czy dobrze ułożone
Pracuje od 7-do 17 więc inaczej nie da rady przestawiać godzin posilkow
Poniedziałek
1- 5:00 platki i mleko ile w miche się zmieści 2 jaja gotowane odrzywka
2-9:00 torebka ryżu pierś z kurczaka sałatka z pomidora i ogórka z dodatkiem oliwy
3-13:00 torebka kaszy udko z kurczaka sałatka
4-17:45 płatki banan
18:30 trening
5-20:00 co dobrego kobita zrobi przeważnie jest to mięso i ziemniaki itp. Odrzywka
6-21:30 twarożek
Środa dzień wolny od treningu
1platki 2jaja odrzywka
2,ryz karkówka salatka
3ryz pierś salatka
4 co dobrego kobita ugotuje odrzywka
5 twarożek
Czwartek
Płatki serek wiejski odrzywka
2,kasza udko lub pałeczki z kurczaka sałatka
3ryz i mięsa to co w punkcie 2 salatka
4 płatki banan
Trening
5 standard co kobita ugotuje odrzywka
6 twarożek
Piątek
1platki 2 jaja odrzywka
2,kasza wątróbka drobiowe salatka
3 ryż wątróbka drobiowa
4,platki banan salatka
Trening
5. co kobita ugotuje odrzywka
6.twarozek
Pracuje od pon do piątku na budowie
W weekend pozwolę sobie na 4 posiłki z większą ilością bo ciężko z wstanie wkoncu wolne od roboty
Odrzywka muss uo z activ lab
Kreatyna Olimpu mono 1250 dni treningowe 4przed i po nie treningowe 4 na czczo
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Mam 22 lata ważę 70kg trochę na silowni spędziłem z 1,5roku łącznie najdłużej 6 miesięcy bez przerwy.. Potrafię technicznie i dobrze ćwiczyć... Znam ćwiczenia plan dużo rozmawiałem zawsze z osobami na silowni i dużo wyczytałem zazwyczaj trening wyglądał klatka tric plecy bic barki kaptur nogi.. 3 ćwiczenia po 4 serie 12,10,8 i trzy razy w tygodniu.. Maksymalnie wycislem na klatce 80 3 razy, i rekord w łapie mały 36.. Nigdy nie stosowałam tej diety... I jestem ektomorfikiem
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Zapotrzebowanie kaloryczne ok 3200k wiek waga i wzrost wyszło troszkę ponad tam wyszło tak wyliczył kalkulator kaloryczny z na porcjch mięsa z 100g wyszło ok 3100 plus gainer jest nadwyżka spora.. Ale porcje miech to ja lubię więc pewnie będą większe Na mnie nie ma grama tłuszczyku więc raczej mi nie grozi zalaniem tłuszczem... Nigdy nie układalem diety i nie mam o tym pojęcia jest to pierwsze podejście do diety
Szacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1243118
bialko utnij do 2,2g max, bo masz obecnie go dosc sporo, co jest malo przydatne 160-170g starczy w zupelnosci, a podbic bedzie mozna weglowodany jak bedzie ciezko z budowaniem masy