Jam mam tak:
TRENING 1:
klata, triceps, brzuch,
TRENING 2:
plecy, biceps, przedramie
TRENING 3:
nogi, barki brzuch
Wygląda to tak:
##############################
Wtorek:
klata:
wyciskanie na ławce poziomej 4x8
wyciskanie hantli na skosie 4x8
rozpietki 4x8
triceps:
francuskie lezac 4x8
unoszeni hantla siedzac zza glowy 4x8
brzuch:
brzuszki na skosie 4x max
unoszenie nog w zwisie a boki 8x max
#################################
Czwartek:
plecy:
drążek szeroko 4x6-8
unoszenie hantla bokiem 4x8
wznosy tulowia ze sztanga na barkach 4x 12-8
albo martwy ciąg 4x 6-12
biceps:
stojac sztanga 4x8
hantle młotkowo modlitewnik 4x8
przedramie
uginanie nadgarstków sztangą podchwyt 4x8
uginanie nadgarstków sztangą nachwyt 4x8
####################################
Sobota:
nogi:
przysiady ze sztanga 4-5x8
prostowanie ze sztangielka przyczepiona na pasku do kostki 4x8
ugiannie ze sztangielka przyczepiona na pasku do kostki 4x8
wspinanie sie na palce ze sztanga 4x8
siedzac ze sztanga na kolanach wspinanie sie na palce 3x8
barki:
wyciskanie z klatki 4x8 lub unoszenie hantli z przodu 4x8
hantle bokiem do poziomu barków 4x8
hantle bokiem w opadzie 4x8
brzuch:
wzonsy kolan w zwisie 4xmax
brzuszki na jednej stronie 4xmax
########################################
stosuje progresje ciężaru 10-8-6-6, czyli zwiększam w następnych 3 seriach obciążenie a redukuje ilość powtórzen)
(trening był poprawiany przez ****mastera wiec chyba jest dobry i moze posłużyć za przykład)
POWODZENIA
PS. Jak chcesz to możemy pogadać w szkole :)