Dzieki.
...
Wlasnie zakupilem mass xxl(czeko,czeko,czekolada),nigdy wczesniej go nie bralem,otwieram wieko,patrze,a tam jakies biale wiurki.Co to jest?
Dzieki.
Dzieki.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
próbowałeś smaku?
http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME-t1165501-s45.html - redukcja 2018
http://www.sfd.pl/-t1090712-s450.html -> blog treningowy
...
Spróbuj tego - jeżeli ma smak czekoladowy to wszystko jest oki, jak nie to może byc problem
http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME-t1165501-s45.html - redukcja 2018
http://www.sfd.pl/-t1090712-s450.html -> blog treningowy
...
pachnie jak kakao,no ale to normalka chyba,kolor tez ma jak czekolada,pudlo bylo szczelnie zamkniete.Hmm,strange,ale dzieki za odp.
...
"a tam jakies biale wiurki" "ale kolor tez jak czekolada"
więc wkońcu jaki to ma kolor? bo coś się nie zgadzaja twoje wypowiedzi
więc wkońcu jaki to ma kolor? bo coś się nie zgadzaja twoje wypowiedzi
http://www.sfd.pl/TEST_spalacz_REDOX_EXTREME-t1165501-s45.html - redukcja 2018
http://www.sfd.pl/-t1090712-s450.html -> blog treningowy
...
to jest normalny jasno brazowy kolor - wkoncu czekolada
a te wiorki nic ci nie zrobia - tez sie zdziwilem na poczatku co to jest
a te wiorki nic ci nie zrobia - tez sie zdziwilem na poczatku co to jest

...
no wlasnie,sie zamostalem troche
.No kolor jest jasno brazowy,ale wyieszany jest z wiurkami bialymi.O,powinno byc dobrze.No ale skoro to norma to luz.Dzieki.
.No kolor jest jasno brazowy,ale wyieszany jest z wiurkami bialymi.O,powinno byc dobrze.No ale skoro to norma to luz.Dzieki.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
CreaFusion i ProCas 85 W Strefie Mocy w Warszawie
Następny temat
Krzysztof Piekarz