SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak wpleść suple w diete?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14364
Konkretnie chodzi o zestaw MEGA MASS 2000, SP 80, Optimum Nutritron CTG i Dibencozide Magnum. Kiedy, co i jak? Ważę 74 kg, 178 wzrostu.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
MEA MASS
Dni treingowe:
50gr między pierwszym a drugim śniadaniem,70 gram ok. 20min po treingu.Jeżeli masz szybką przemiane materii możesz jeszcze wziąść na noc ok.30-40gr.
Dni nietreningowe:
50gr między pierwszym a drugim śniadaniem i tak j/w jeżeli masz szybką przemiane materii możesz jeszcze wziąść na noc ok.30-40gr

Ale tak jest tylko z "założenia" wszystko zależy od tego jaką masz diete.

SP80 30gr po treningu i tyle samo na noc, choc lepiej jezli kupiłbys wpc i je jadł po treningu a SP na noc

witaminy po śniadaniu

Db po 2-3kaps przed treningiem i na noc
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14364
Mega Mass na noc odpada, ale rozkład wygląda sensownie. Myślałem że białko bierze się przed treningiem, szczególnie że po treningu mam przyjąć gainer.
Coś kiedyś było mówione, że podczas treningu organizm wyłapuje cząstki białka i wykorzystuje je do czegoś tam, nie znam się na tym za bardzo.
CGT będę brał według instrukcji producenta jak nie wiecie.

Dieta jest lekko rozlazła, poprostu staram się jadać o tych samych godzinach i te produkty które zawierają dużo białka i węgli(pierś z kurczaka i inne mięsa nietłuste, jaja i twarogi kilogramami ,
ryż, makarony, ciemne pieczywo) warzywa oczywiście i witaminy. Mam te 4-5 posiłkow dziennie, aczkolwiek trudno to nazwać prawdziwą dietą.

WPC lepiej się wchłania od SP80?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
NIektórzy biora przed treningiem, ale moim zdaniem posiłek przedtreningowy wystarczy.

Aha SP po treningu mozesz brac 15-20gr bo przeciez masz gajnera :] awiec bierz tak by syma białka ~ 30gr

Co do WPC to tak - lepiej sie wchłania od SP - szybciej, dlatego lepiej je brac po treningu a SP na noc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 299 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4411
ja tam wcinam ok 72-80 g 2 razy dziennie miedzy posiłkami i jestem zadowolony

oczywiscie MEGA MASS 2000 polecam

CHWDP

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14364
Dzięki za odpowiedź, myślałem że mój post odszedł w zapomnienie.

Jeszcze jak zdarzy się komuś zajrzeć, to powiedzcie czy odżywki powinno się brać w jakimś odstępie czasowym od posiłku, a jak tak mniej więcej ile czasu by to było?

Dobra regeneracja po tym zestawie. Kiedyś mi strzelało w plecach, nawet na klacie, a teraz nie ma mowy o niczym takim już po 2 dniach stosowania.
Kluczem do sukcesu faktycznie jest dobra regeneracja, najlepiej ponad miarę

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 299 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4411
Gainera mozna pic np:do posiłku lub 30-60 min po posiłku juz sobie rozłoz dawkowanie tak jak bedzie to tobie odpowiadało.

CHWDP

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14364
po mega masie robi się jakiś osad na ściankach "naczyń"- coś o konsystencji kredy i podobny ma smak, co to?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy BCAA

Następny temat

smutna i powazna sprawa :(

electro
Polecane artykuły